Jak získat vysněného kluka?

 

Vysněný klukPotkáváte ho každý den a při setkání s ním se vám rozbuší srdce natolik, že se musíte uklidňovat ještě další půl hodinu. Neustále přemýšlíte nad tím, jak to udělat, aby si vás váš vysněný kluk všimnul? Prozradím vám pár triků, které zaručeně zaberou. Jsou ale určité věci, kterých je lepší se vyvarovat a určitá pravidla, která je třeba dodržovat.

Hlavní pravidlo je, že nesmí poznat, že jste do něj zamilovaná. Kluci jsou lovci, a proto nepřebírejte přílišnou iniciativu a nechte se ulovit. Kluky totiž nebaví holky, o nichž ví, že je mají v hrsti bez jakéhokoliv úsilí. Je-li však váš vysněný kluk stydlivka, je třeba ho trošičku popostrkovat, aby mu došlo, že se nemusí bát vás ulovit.

Další a velice důležitou podmínkou je, že musí vědět o vaší existenci. Jednoduše řečeno, musíte se mu připlétat do cesty do té doby, dokud si vás nevšimne. Avšak nesmí to vypadat moc okatě, ale spíše jako by náhodou či nedopatřením. Největší chyba nastává tehdy, když se s vysněným klukem skamarádíte a on si vás přidá do škatulky kamarádek. Vy pak máte jen hodně malou šanci z této pomyslné škatulky se dostat.

A čemu se rozhodně vyvarovat? Všichni víme, že mužské a ženské myšlení a způsob uvažování se liší, a proto když mu chcete něco říct, naznačování nemá smysl, řekněte mu to narovinu. Další a velice známou věcí je přílišné a pro kluka otravné uhánění a bombardování sms zprávami, zprávami na Facebooku apod.

Také se vyvarujte příliš výraznému make-upu a vyzývavému oblékání. Je sice lepší vždy vypadat upraveně a hezky, ale nedělejte ze sebe něco, co nejste. A poslední rada – jak i samy časem zjistíte, lépe se balí kluci ve dvou. Když při prvním seznámení vedle sebe budete mít kamarádku a vy budete vědět, že v tom nejste sama, budete daleko klidnější a uvolněnější. Ve větší skupince lidí to taky jde, avšak jen tehdy pokud jsou síly vyrovnané – tedy je stejný počet kluků a holek.

 

Největší ženskou zbraní je úsměv, proto zapomeňte na své komplexy, usmějte se a se zdravým sebevědomím si běžte pro svou vysněnou lásku.

Tento příspěvek byl přečten 2057 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *