Jak získat vysněnou ženu

 

sexy-divkaVysněná žena, kdo je to vlastně? Lze takovou ženu získat? Případně, co pro získání vysněné ženy udělat? Toť téma tohoto článku. Mnoho z nás mužů má své představy o tom, jak by měla vypadat jeho ideální partnerka. Tato vysněná partnerka je ženou, vedle které bychom se chtěli probouzet každé ráno. je ženou, s kterou bychom prožili celý život a nic jiného by nás nezajímalo. 

Vysněná žena je ženou, kterou si představujeme ve své fantazii. Představujeme si, velikost jejího poprsí, velikost zadečku, barvu vlasů, opálení pokožky, a mnohé další detaily, které jsou u každého muže jiné. Ale všechny tyto představy mají jedno společné, jedná se o vysněnou ženu. Ženu, která je dokonalá, absolutně bez chyby, vše umí a splní každé tajné přání, které muž má. Tato žena se zároveň utváří s tím, jak muži stárnou a postupně se mění jejich tužby. Jistě mi dá zapravdu každý chlap, když napíšu, že každý máme svoji vysněnou ženu, ale tato žena v realitě neexistuje.

Ovšem lze získat ženy, které se naší vysněné přibližují, a to ať už vzhledově, charakterem, či čímkoliv jiným. Takovéto ženy potkáváme jednou za čas, něčím nás zaujmou a my se pak chováme jak malý chlapci, protože ani netušíme, co říct. Sice se nejedná o ženu vysněnou, ale i tak existují ženy, které nás dovedou vyvézt z míry. Ženy, u kterých na první pohled víme, že jsme se zamilovali. A proč tomu tak je? Proč nás tyto ženy okouzlují? Možná proto, že symbolizují naše nejtajnější sny a tužby, možná proto, že si do těchto žen promítáme naši vysněnou partnerku.

Reálná dívka, která nás okouzlí, pro kterou ztratíme schopnost řeči, nedokážeme ani promluvit a je pro nás absolutně výjimečná a jedinečná je ve skutečnosti pouze obyčejnou slečnou. Neobyčejnost jí dáváme my, naše fantazie.  Proč tomu tak je? To se asi nikdy nedozvíme, možná kouzlo přírody, možná její kouzlo. Jenže jak získat dívku, po které toužíme, když se v její přítomnosti chováme jako primitivové?

Prvním krokem, při získávání dívky, která nás okouzlila, by mělo vždy být to, že si uvědomíme, že sice pro nás je absolutně unikátní, ale ve skutečnosti je to obyčejná žena, která má stejné potřeby, jako jiné. Tedy, povídat si, jíst, spát, prožívat romantické chvíle, dostávat dárky, být středem pozornosti, cítit mužskou náklonnost, a především nebýt sama. Ve chvíli, kdy si uvědomíme, že ta, která nás okouzlila je zároveň i obyčejnou ženou, s obyčejnými potřebami, tak bude její získání mnohem snazší. Pokud se na ženu budeme dívat jako na bohyni, tak šance, že bude naší partnerkou je mizivá, protože v její přítomnosti přestaneme vždy ovládat všechny tělesné funkce, a budeme plácat hlouposti.

Ve chvíli, kdy již víme, že má stejné potřeby, jako jakákoliv jiná žena můžeme přistoupit ke kroku dva, a tj. oslovení. Stačí přijít a prohodit nějakou nezávaznou větu, abychom tuto dívku uvědomili o naší existenci. V takovýchto chvílích se ovšem nezávazné věty špatně vymýšlejí, a proto Vám zde přinášíme několik doporučení. Asi nejklasičtější seznamovací věta: Ahoj, nevíš kolik je prosím hodin? Možná se Vám tato věta zdá jako obyčejná, nevhodná, ale rozhodně s ní nic nezkazíte. A konverzaci nějak začít musíte.  Ve chvíli, kdy s dívkou již mluvíte, tak Vás témata budou napadat sama, a Vy postupně ztratíte ostych.

Mezi další věty, které se dají použít, patří například: Ahoj, nevíš kde je Prosím tě, chtěl jsem se tě zeptat, jestli neznáš Petra, měl by být ve tvém věku Nepotřebuješ pomoct s taškou (nebo čímkoliv jiným, pokud vidíte, že je to na ní moc těžké) … Ahoj, viděl jsem, jak si se krásně usmívala před chvílí, a tak bych se tě chtěl zeptat, jestli by byla šance, že by si mi dala číslo … a mnohé další.

Když navážeme první kontakt, tak na řadu přichází balení. Nikdy bychom se neměli hrnout po hlavě do sbalení slečny. Protože, pokud budeme spěchat, tak hrozí, že tu, která nás tolik okouzlila, spíše odradíme. V každém případě bychom si měli říct o telefonní číslo, ICQ, či alespoň email, abychom měli kontakt. Pokud si troufneme, tak můžeme nabídnout, že slečnu i někam doprovodíme, případně se s ní projdeme a popovídáme nezávazně.

Když se nám podaří získat kontakt, tak bychom měli kout železo, dokud je teplé. Tedy co nejdříve se ozvat. Stačí se o slečnu zajímat, seznamovat se s ní, ale nebýt vtíravý. Po čase nechat, aby i slečna napsala jako první a nejenom my. Když už budeme připraveni, tak můžeme někam večer pozvat slečnu, třeba na procházku, do kina, či kamkoliv jinam, kde víme, že se nám to bude líbit. Pokud dokážeme slečnu alespoň trochu okouzlit, tak máme šanci, že se večer budeme domů vracet jako zadaní.

Někdy se ovšem stane, že slečna má jiného, nechce se seznamovat, či cokoliv dalšího, proč nezískáme tu, která nás tolik okouzlila. Ovšem neměli bychom proto být smutní, protože přijde další, která nás očaruje svým kouzlem a jedinečností.

Tento příspěvek byl přečten 1713 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *