Lesbické hrátky

 

lesbickyNemusíte být lesbička, abyste si mohla vyzkoušet sex s jinou ženou. Ať už chcete zkusit trojku nebo lesbický sex, máte na to právo. Spousta žen ráda ochutnává nové věci a sex se ženou mezi ně může patřit – budete mít pocit zakázaného ovoce a to přece chutná nejlépe. Už ta představa je prostě sexy. To, že žena dělá dobře ženě, je něco velmi vzrušujícího jak pro onu ženu, tak i pro spoustu mužů.

Lesbičky mají své metody, jak se uspokojovat. Jelikož jsou to obě ženy, umí se do své partnerky lépe vcítit, jsou citlivější, jemnější, trpělivější a možná i vytrvalejší než muži. Proto může být sex se ženou mnohdy uspokojivější než sex s mužem.

A jaké jsou lesbické praktiky? Předehra začíná prakticky stejně jako u heterosexuálního páru. Vzájemné osahávání, svlékání, líbání, hlazení a různé dráždění. Nejčastějším drážděním je stimulace klitorisu.

V prvních fázích milostných lesbických hrátek k tomu slouží jeden nebo dva prsty, dalším krokem je potom dráždění klitorisu pomocí jazyka a úst, zatímco prsty se přesunou do pochvy, kde hledají G-bod, popřípadě na něj působí. Tím se požitek ze sexuálních hrátek zdvojnásobuje. Pokud vám přijde, že tohle zvládne i muž, možná máte pravdu, možná ne. Je všeobecně známo, že muži nezvládají více věcí najednou. Navíc, uvědomte si, jak vzrušující je pocit, že vám to dělá jiná žena.

Jakmile lesbičky dostanou chuť na „úplný“ sex, musí si nějak vynahradit penis, který nemají k dispozici. Často ho nahrazují umělými dildy nebo vibrátory. Tyto hračky mají dnes spoustu funkcí, které jsou možná i lepší, než mužský pyj. Nastavitelnost vibrací a velikost přesně taková, jakou si lesbické přítelkyně zvolily, je velkou výhodou vibrátorů. Spousta lesbiček volí oboustranné robertky, které nechají vklouznout do svého těla obě ženy naráz, a pak vzájemně přirážejí a stimulují se.

Tento příspěvek byl přečten 3668 krát

Doporučené příspěvky

  • Zimní bundyZimní bundy Zanedlouho nastane zima a my budeme musit lehké kabátky a vesty vyměnit za pořádně teplé […]
  • Život bez sexuŽivot bez sexu Dokážete si v dnešní době představit život bez sexu? Zřejmě ne. Sex je pro nás […]
  • Myslí muži jen na sex?Myslí muži jen na sex? Většina žen si o mužích myslí, že neustále myslí jen na sex. Je to mýtus nebo pravda? […]
  • Náladovost v partnerstvíNáladovost v partnerství V partnerství na Vás čeká mnoho nástrah. K jejich úspěšnému zvládnutí budete potřebovat […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *