Touhy mladé ženy

 

touhyMladé ženy jsou většinou dynamické, plné života a chuti se učit novým věcem. Obvykle nemají rády stereotyp a chtějí vyzkoušet něco jiného, nového. Toto pravidlo platí i v jejich vztazích. Neočekávají od muže jen obvyklé a tedy dosti předvídatelné věci a chování, ba naopak. Chtějí být překvapeny a každý den zažít něco jiného, protože tím tak jejich vztah dostává úplně jinou dimenzi.  A s muži, kteří toto pravidlo či měřítko nedokážou splnit, čas nezahazují.

Být ve vztahu originální, o to jde, to je to důležité a rozhodující. A opravdu nemusíte ženu překvapovat různými drahými dary, i když je určitě dostatečně ocení. Může jít jen o pouhé maličkosti, které váš vztah oživí. Například darování květiny. Většina mužů při výběru květin pro své partnerky raději volí zaručenou a mnoha generacemi ozkoušenou variantu, kterou je růže. Růže je sice krásná květina, kterou s oblibou dostává mnoho žen, ale o to právě jde. Vaše partnerka nechce být jednou z těch mnoha, která zase dostala k výročí růži.  Ona je přece výjimečná, a proto si zaslouží také nějakou výjimečnou květinu. A ač si mnozí z vás budou myslet, že je to hloupost, úsměv vaší partnerky vás hned vyvede z omylu. Zase nevymýšlejte nějaké složitosti, jako je ty květiny nějakým způsobem vázat. Někdy daleko více potěší opravdu jen jedna prostá slunečnice či kopretina.

Obvykle nevaříte? Překvapte svoji partnerku nějakou dobrou netradiční večeří třeba v japonském stylu. Není nic víc sexy než muž, který umí uvařit dobré jídlo. Zase tento způsob je sice o něco náročnější než třeba pozvat partnerku do restaurace, ale už i malé děti ví, že vlastnoručně vyrobený dárek potěší daleko více. Proto se vykašlete na rezervování míst v těch nejdražších podnicích a raději doma vytvořte romantickou atmosféru a završte to svým kuchyňským uměním.

Jestli si dále nevíte rady, jak oživit váš vztah, tak všeobecně platí pravidlo: v jednoduchosti je krása. Proto potěšte partnerku něčím naprosto obyčejným, tudíž i daleko více nečekaným.

Tento příspěvek byl přečten 1002 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *