Jak správně vzrušit ženu

 

photo session

Přijde vám, že vaši partnerku nedokážete kloudně vzrušit? Možná je to tím, že se jí snažíte vzrušit způsobem, který by vzrušoval vás. Problém může být v tom, že zatímco muže vzrušuje především vášeň a hlavně dráždění na konkrétních místech a erotogenních zónách, ženy potřebují něhu. Neříkáme, že byste se měl vyhnout erotogenním zónám ženy, pokud o nějakých víte, rozhodně se jim věnujte, ale nezapomínejte i na zbytek partnerčina těla.

I když vám to, pánové, možná přijde nepochopitelné, ženu opravdu dostanete jen obyčejným něžným hlazením, líbáním a sladkými slovy. Když svou partnerku políbíte a šikovně se jí přitom dotknete, sami uvidíte, jak se vám začne poddávat.

Pokud si myslíte, že jediné místo, kde se své ženy máte dotýkat a které ji vzruší, jsou prsa, bradavky, zadeček nebo rozkrok, jste vážně na velkém omylu. Ženy milují letmé jakoby náhodné doteky. Pohlazení po zádech, po stehně nebo dokonce po tváři. To vše ženy vzrušuje mnohem víc, než kdybyste jim rukou projížděli mezi nohama. Samozřejmě nejde házet všechny ženy do jednoho pytle, každá žena si přeje něco jiného. Proto je velmi důležité o sexu otevřeně mluvit. Něhou ale rozhodně nic nezkazíte.

Že vás to takhle ale nebaví? Určitě začne, až uvidíte, co to s vaší partnerkou provede. Něžnostmi to sice začíná, ale ženu dokážou doteky a polibky vzrušit natolik, že se z toho nejednou vyklube vášnivý sex, který už vás snad bavit bude. Chce to jen počáteční trpělivost, užívejte si partnerčino tělo a dívejte se, jak vám doslova přímo pod rukama ona ledová královna roztává.

Abychom to na závěr shrnuli, nezapomínejte na pomalé a dlouhé polibky, které mohou postupně zrychlovat. I když jste muži, zkuste zvládnout více věcí najednou, a přidejte k polibkům i doteky, hlazení a mazlení. Žena to určitě ocení a nakonec budete možná překvapeni, jak moc po vás bude toužit.

Tento příspěvek byl přečten 4624 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *