Panenství: ctnost nebo hřích

 

PannenstviTento problém řeší každá dívka, která chce přijít o panenství s klukem, kterého miluje. Všechny dívky se za to stydí, ale mají důvod? Proč se stydět za čistotu a neposkvrněnost? Navíc je to přirozené. Rozhodně byste o tom se svým partnerem měla mluvit. Nebojte se toho.  Není to nic špatného a s největší pravděpodobností tím svého miláčka potěšíte.

Opravdu drtivá většina mužů je ráda, že mohou být těmi prvními. V dnešní době jsou i moderní plastické operace, kde se ženám znovu obnoví panenská blána. Starší ženy to dávají jako dárek svým partnerům. Je to opravdu in a plastičtí chirurgové mají tyto zákroky na denním pořádku.

Další výhodou pro Vás je Vaše neposkvrněnost. Bude to první sex. I to svědčí o jedinečnosti, protože spousta holek o to jen chce přijít a je jim téměř jedno s kým. Jdou s prvním na diskotéce. To nás muže velmi odrazuje a není příjemné se to dozvědět.

Pokud muž hledá vážný vztah, tak bude rád, že jste panna. Vaše panenství je plus pro Vás. První sex upevní a zintimní vztah, protože bude něčím novým. Poprvé to nebude příjemné a nikdy na to nezapomenete, a proto to udělejte z lásky. Nejlépe doma se svým miláčkem, který bude něžný a opatrný.  Nestyďte se za Vaše panenství, ať jste panna v jakémkoliv věku. Nikdy to není ostuda.

Tento příspěvek byl přečten 1067 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *