Vložky anebo tampón

 

tamponyTaké řešíte stálé dilema, jestli si v době svých dnů zavádět tampony nebo naopak nosit vložky? Každá žena upřednostňuje jinou metodu, jak zachycovat menstruační krvácení. Pojďme se podívat, jaké jsou jejich klady a zápory.

Vložky
Právě po nich zřejmě každá dívka sáhne, když dostane poprvé menstruaci. Jejich použití je jednodušší, což je určitě velkým plusem vložek. Avšak třeba v noci, zvláště pokud ležíte na zádech a silněji krvácíte, nemusí být jejich ochrana stoprocentní. Právě s tímto ale firmy vyrábějící tyto ženské hygienické potřeby počítají a v jejich nabídce najdeme vložky, speciálně vyvinuty pro naše noční pohodlí. Záleží jen na Vás, po které značce sáhnete, a bude Vám vyhovovat. Výrobci se doslova předhánějí ve vývinu nových technologií, které nám naše dny zpříjemní. Dnes již vložky zakoupíme i parfémované, což nám určitě přidává na pocitu čistoty.

Tampóny
Se zavádějí do pochvy, právě z tohoto důvodu je mnoho žen nepoužívá, protože je jim to nepříjemné. Nezapomínejte, že tampón je nutné po určité době vyměnit. Nikdy si ho nenechávejte v těle déle jak osm hodin. A nezapomínejte každý den menstruace, použít alespoň na nějakou dobu použít vložku. S tampóny je spojována nemoc zvaná TSS (syndrom toxického šoku), který se u Vás může objevit. Pokud ovšem budete dodržovat všechna hygienická pravidla, tak by se Vám nemělo nic stát. Hlavně nezapomínejte tampón v pochvě. Jejich výhodou je, že se s nimi můžete koupat, což s vložkou opravdu nejde.

Asi nejlépe naše dny budeme zvládat, když obě metody zkombinujeme, protože tak nejsme ničím omezovány. Zatvrzelé uživatelky vložek si do bazénu určitě během svých dnů nezajdou a právě proto je tu tampón. Tento problém za Vás lehce vyřeší.

Tento příspěvek byl přečten 1319 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *