Muž romantik – ohrožený druh!

 

romanticky-muzŽeny jsou stvoření křehká a občas touží, aby měly po svém boku nějakou tu romantickou duši. A i když nás přitahují spíše nebezpeční zločinci, tak i u těch doufáme v alespoň malinkatý kousek toho romantika. Ztráta potřeby mužů se ženám neustále dvořit nastala pravděpodobně díky emancipaci a osamostatnění ženy v dnešním světě.

Už není vůbec zvláštní, když v domácnosti dělá běžné opravy právě žena. Nejspíše s tímto posunem ztratili muži duši romantika a už jen málokterý otevírá ženám dveře, nosí květiny jindy než k narozeninám či výročím a na večeři do romantické restaurace muži své ženy snad už v dnešní době ani nezvou. Věděli jste ale, že romantika ve vztahu posiluje pouto mezi oběma partnery a tak uceluje celý jejich vztah?

Romantické chvíle s vaším protějškem vám totiž pomáhají zapomínat na všední problémy vašeho života a s tím spojený stres, navíc se budete cítit milována, žádaná a rozhodně sexy. Nic jiného než tyto romantické chvíle vám všechny tyto pozitiva nepřinese, proto naučte svůj protějšek objevit v sobě již dávno zapomenutý romantický cit. Že to nejde? Všechno jde, když se chce!

Rčení, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše, má rozhodně něco do sebe. Někdy vám může připadat, jako kdybyste mluvili jak na školáčka, ale on vás stejně nechápe. Říkáte si, že jednodušeji už to říct nejde, ale on stále nic. Na to je jednoduchá a velice prostá rada. Když mluvíte s muži, vyhněte se jakémukoliv naznačování, nemá to cenu. Prostě řekněte na rovinu, o co vám jde, a výsledek bude mnohem příznivější. To platí i u vaší vysněné romantiky.

Jednoduše řekněte svému partnerovi, že toužíte po večeři při svíčkách či nějaké květině. On bude jedině rád, že se vyhnul rozhovoru plným nejasností, ale také že s vámi stráví příjemný večer či vám udělá radost.

Tento příspěvek byl přečten 1191 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *