Nevěra jako lék

 

neveraBýt nevěrná? Nikdy!“ Tuto větu používá čím dál více žen a dívek. Kolik z nich to ale myslí upřímně? Všechny, ale pouze zpočátku, dokud žijí v nevědomosti toho, jaké to může být zábavné a hlavně osvěžující. Každá z nás si občas musí odpočinout z nudného a stereotypního vztahu.

Když nás nenapadá žádný způsob, jak si odpočinout a pořád si lámeme hlavu nad tím jak vztah oživit, tak si alespoň odpočineme víkendovou dámskou jízdou s kamarádkami. Když v tom si všimnete toho krásného sexy kluka u baru, který se na vás tak krásně usmívá a hlavou pokyne, abyste si šla sednout k němu. A co teď? Jít si sednout k němu a aspoň na chvíli zapomenout na muže, který na nás čeká doma, odpoutat mozek od těla a nevázaně si užívat? Vždyť každá z nás máme jiný názor na to, co nevěra je.

Ty nejradikálnější z nás za nevěru považují už i pouhé flirtování, jiné zase líbání a u těch nejpovolnějších z nás je hranicí nevěry až sex a hrátky kolem něj. Tato hranice je ovšem téměř u všech žen posuvná a závisí na míře přitažlivosti dotyčného objektu. Rozhodnete se, že to zkusíte? Vždyť si můžete jenom povídat, a co bude dál, neřešíte, aspoň zatím. Nebo zůstat se skupinkou kamarádek, budete se bavit, už ne ale tak dobře jako by Vám poskytla první možnost, a v myšlenkách zůstanete věrná svému příteli.

Výběr závisí jen a pouze na Vašem charakteru. Ty odvážnější z nás by si vybraly možnost první, už jenom kvůli tomu vzrušení z toho že děláme něco, co bychom neměly. Následky mohou být ale přímo katastrofální, ovšem pouze v případě že se na to přijde. Proto když už se rozhodnete užívat si, buďte šikovná a dobře to zamaskujte. Nebo chcete, aby na to váš miláček přišel a mohli jste se pohádat?

To může být také pro váš vztah přínosné a může ho to upevnit. Pozor, není tomu tak vždy. V opačném případě se taky dlouho vypracovávaný vztah může nevratně rozpadnout a vám pak jenom kvůli tomuto úletu zbudou oči pro pláč. Proto si podobné situace pořádně promyslete a zvažte všechna rizika! Všechno je jen na Vás.

Tento příspěvek byl přečten 1177 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *