Vlasy – vaše chlouba

 

vlasyVětšina z nás je se svými vlasy nespokojena, ale proč? Chtěla byste je mít jako Vaše nejlepší kamarádka? Tak ale věřte tomu, že ona si může říkat to samé. Přitom existuje obrovské množství barev na vlasy, střihů a metod, jak změnit svůj účes.

Pokud chcete změnit svou vizáž, tak se stačí ostříhat, avšak některým to nestačí a sahají po právě už zmíněných barvách. Pokud už uvažujete o změně své image, tak upusťte od barvení vlásků doma. Ne vždy to dopadne přesně podle Vašich představ a to platí zejména, pokud je zesvětlujete. V případě, že se pro barvení rozhodnete, tak si určitě zavolejte své kadeřnici a objednejte se u ní. Ona Vám poradí co a jak.

Dalším způsobem, jak oživit Váš účes je samozřejmě nový sestřih. Často se lidé nechávají ostříhat podle slavných osobností. Ale když sestřih, pro který se rozhodnete, nosí už spousta lidí, tak to nemusí být to pravé ořechové. Snažte se být vždy nějak originální.

V dnešní době má doma snad každá žena žehličku na vlasy. Ta je velmi oblíbeným přístrojem pomáhajícím ke krásným rovným vlasům, avšak věřte tomu, že ani vlny nejsou k zahození. Ba naopak vlasy s nimi nabývají objemu. Pokud máte vlasy rovné a chcete mít svůdné vlnky, tak stačí sáhnout po natáčkách nebo si zajít ke kadeřnici a nechat si aplikovat trvalou.

Nesmíte zapomínat ani na každodenní péči. Používejte vždy šampón určený přesně pro Váš typ vlasů. Při častém foukání, či používání žehličky byste měla sáhnout po přípravcích, které Vám pomohou regenerovat oslabené a vysušené vlasy. Nechávejte si také pravidelně zastřihovat konečky, to Vaše vlásky krásně oživí.

Tento příspěvek byl přečten 860 krát

Doporučené příspěvky

  • Kosmetický kufříkKosmetický kufřík Také doma máte nepřeberné množství šminek a už se v tom chaosu vůbec nevyznáte? Každé […]
  • Kontaktní čočkyKontaktní čočky Možná o tom ani nevíte, ale určitě někdo ve Vašem okolí používá kontaktní čočky. Před […]
  • Kožené bundyKožené bundy Většina z nás si lidí řadí do určitých skupin, podle toho, jak vypadají a co mají na […]
  • Dámské kozačkyDámské kozačky Přichází podzim a s ním i sychravé a škaredé počasí. Naše tak oblíbené sandálky a žabky […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *