Postelové lži

 

postelZřejmě každý je zastáncem toho, že v partnerském životě není dobré lhát. Ovšem i přesto naleznete lež v drtivé většině párů. Pojďme se tedy podívat na ty nejčastější. Každý muž, ale i žena chce od svého partnera slyšet, že je v posteli nejlepší. Jen si zkuste představit, jak svému miláčkovi vysvětlujete, že to s ním stojí za nic a všech pět vašich předchozích partnerů bylo několikanásobně lepších a sex jste si užívali více. Taková pravda je až příliš krutá a nikdo si ji nedovolí vyslovit.

Právě z výše uvedených důvodů je lepší říci své drahé polovičce, že je tím nejlepším milencem / milenkou, kterou dosud máte. To stejné je i v případě mužského ega. Pokud měla žena již více partnerů, tak je velmi pravděpodobné, že se muž zeptá na velikost svého přirození. Když dostane odpověď stylu: nic moc, případně, viděla jsem i větší, tak může být o malér postaráno. Naopak, pokud ženy bez váhání odvětí, to je ten největší, co jsem kdy viděla, tak máte zaručenou pohodu.

Další nevhodnou otázkou může být například tato: Chutnalo ti to? (samozřejmě v kombinaci s orálním sexem). Něco podobného si opravdu odpusťte, pokud to vaše žena nevyžaduje a nelíbí se jí to. V drtivé většině případů není sperma moc dobré, ale ženám se nechce běhat do koupelny a plivat ho. Je tedy jednoduší ho spolknout a připravit si například ananasovou šťávu, která je vhodná i v případě vyplivnutí.

Postelových lží je opravdu mnoho. Je jen na vás, zda v nich budete pokračovat, nebo se jim postavíte. V druhém případě ovšem očekávejte mnoho hádek. Ne všechna pravda je příjemná a pro klidný život je nějaká ta lež na místě. Většinou se snaží odporovat mladí lidé. S věkem to ovšem opadá a po několika letech k dobrotivým lžím přejdou také. Ovšem vše je jen na vás.

Tento příspěvek byl přečten 809 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *