Mužské sexuální „přehmaty“

 

PřehmatyNa internetu si téměř každý muž zjišťuje co nejvíce informací o ženském těle. Zajímají ho hlavně erotogenní zóny, správná předehra, zaručené vzrušení… Ovšem jsou všechny informace pravdivé? Rozhodně ne. Na internetu najdete mnoho mýtů, které se neuvěřitelně rozšířily.

Například každý muž „ví“, že ženy chtějí dlouhé předehry a pokud by jim muž šáhl do rozkroku příliš brzy, mohl by vše zkazit. Pro muže tato rada znamená: několikaminutové až hodinové mazlení, kdy ženu dokonale vzruší pro krásný sex. Při tomto mazlení dochází postupně k dotýkání všech částí těla rukou. Zdůrazňuji, pouze rukou. Pohled ženy: když se vzruším, tak si se mnou tak dlouho hraje, že to, co je příjemné, se stane nepříjemným. Na pohlavní styk už nemám náladu, nelíbí se mi to a je to až bolestivé.

Kde je tedy chyba? Zjišťoval si nějaký muž, jak dlouhá má být předehra, či snad co samotná předehra představuje? Mnoho žen si pod slovem předehra vybaví hezký večer, kdy se žena může věnovat svému partnerovi a on ji. Taková předehra může začít u romantického filmu a otevření sklenice vína. Ano, mnoho žen již toto považuje za předehru. Při sexu tedy nezůstávejte příliš dlouho na „první metě“, nemuselo by se vám to vyplatit.

Vzrušující pochoutka z těla vašeho partnera je určitě velmi vzrušující, ovšem je tomu tak i pro vaši partnerku? Mnoho žen se přiznalo, že rozehřátá čokoláda, šlehačka a další pomůcky je opravdu vzruší, avšak často začnou myslet na znečištěná prostěradla, postel plnou drobků…

Něžné pohlaví by si tyto radovánky užilo jen na dovolené (v hotelu, kde nehledí na prostěradlo). Nejde obecně říct, co se líbí každému páru. Jedinou radou pro každého může: o všem si povídejte a nebojte se svého partnera zarazit a vzdorovat mu. Jen tak předejede zbytečným nesrovnalostem. Vše si tedy pořádně vyříkejte.

Tento příspěvek byl přečten 957 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *