Partnerství a workoholismus

 

workohDnešní doba je velmi uspěchaná. Mnoho lidí žije neustále ve stresu a nemá na nic čas. Večer chodí spát s vědomím, že nestihli spoustu věcí. Tento životní styl vede k jasnému konci. Přestanete si dělat čas sami na sebe a nebudete se věnovat ani vašemu partnerovi / partnerce. Pokud se poznáváte v této definici, která mluví o lidech žijících neustále ve stresu, měli byste si přečíst tento článek a pokusit se zásadně změnit pohled na svět. Musíte totiž zjistit, že váš životní styl je špatný.

Dostat se na tuto špatnou vlnu není vůbec těžké. Na začátku to dokonce můžete myslet skutečně dobře. Například si řeknete, že si vezmete nějakou brigádu, abyste vydělali na společnou dovolenou se svým miláčkem, nebo na nějakou užitečnou věc, která by pomohla vašemu vztahu, případně kvalitě života. Začnete tedy vydělávat více peněz a pomalu myslet na vámi zvolené sny. Začnete si říkat, proč jste to již nezkusili dříve. Zanedlouho se dostanete do situace, kdy budete chtít více a více. Vezmete si tedy hodně práce, ale již ji nebudete zvládat.

Budete pracovat pozdě do noci a přestanete vnímat všechno ostatní až na peníze. Tento stav je velmi smutný. Máte v něm naprosto zakrytou mysl. Váš miláček vám připraví krásnou večeři, ale vy budete po celou tu dobu nervózně koukat na hodinky a místo krásného pokračování (sexu) půjdete pracovat. Někdy se říká, že pokud už dáte přednost práci před sexem, je to opravdu vážné. Myslete na to, že peníze nejsou vše. Užívejte si života, a pokud máte partnera / partnerku tak se ji / jemu věnujte. Společné chvíle jsou totiž k nezaplacení a sex je určitě lepší než těch několik vydělaných peněz.

Tento příspěvek byl přečten 1119 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *