Jaký erotický obsah ženy vzrušuje?

 

videoI ženy se rády podívají na stránky s erotickým obsahem. Podle průzkumu vzrušuje pohled na obrazovku určenou starším 18-ti let šest žen z deseti. Jedná se sice o třicet procent méně, než v případě mužů, ovšem i tak se více než každá druhá žena na „bouřlivé“ stránky ráda podívá. Pokud si tyto stránky čtou muži, tak by se neměli bát své partnerce nabídnout, že si některé erotické video pustí spolu.

Ovšem ženy vzrušuje něco jiného než muže, a proto si dejte pozor na obsah. Porno stránky, respektive videa pro ženy jsou naprosto jiné, než ty pro muže. Do 80. až 90. let se točily videa jen pro muže. Žena ztvárňuje vždy jen otvor pro penis. Videa jsou jednoduchá, minimální děj, mnoho záběrů intimních míst ženy a pohled na vzrušený výraz v obličeji.

Takové video se mnoha ženám nelíbí, protože v nich je zdůrazňovaná mužská dominance, kdy muž dělá s ženou jen to, co je mu příjemné. Navíc kamera se věnuje jen pohledům, na které čekají muži. Další nevýhodou těchto záběrů je dokonalost žen. Několikahodinové líčení a plastické operace dokážou divy. Mnoho žen si tedy připadá oproti herečce na obrazovce špatně. Cítí se doslova ošklivě.

Oba problémy mají svoje řešení. Dnes jsou čím dál populárnější erotická videa pro ženy, jež režíruje několik známých dam. Záběry se věnují i mužům, videa jsou typická složitější zápletkou a celkově větší inteligencí. Ovšem i přesto v takovém videu najdete stejný počet orgasmů jako v pornu pro muže.

Pokud si nechcete ukazovat dokonalá ženská těla, tak si můžete pustit amatérská videa, kterých je na internetu určitě mnoho. Češi jsou v jejich točení mistři a umísťují jich na net nejvíce z celé Evropy. Takové video připadám ženám vzrušující, protože v něm jsou „normální lidé“. Navíc to je jako nahlédnout do postele sousedům. Sex je totiž mnohem reálnější.

Tento příspěvek byl přečten 1503 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *