Nefungující dieta

 

dietyNeustále držíte diety a omezujete se ve stravování, a přesto nehubnete? Chyba nemusí být ve vás ale v dietě. Ano čtete dobře. Existuje mnoho diet, které vám mohou pomoci k vysněné postavě, ale ne všechny se mohou hodit právě pro vás. V praxi to znamená, že i když budete danou dietu striktně dodržovat, tak se vaše váha nehne dolů nebo jenom mírně. Přestože vaše kamarádka shodila pár kil a viditelně omládla díky nějakému vypracovanému jídelníčku, neznamená to, že vám se to také povede.

Jestliže se v této situaci ocitáte často, tak vám nezbývá nic jiného, než si zajít k výživovému poradci, jelikož ten vám může sestavit jídelníček přesně na míru podle vašich potřeb. Je veliká pravděpodobnost, že když jej budete pečlivě dodržovat, tak dosáhnete vytouženého cíle. Odborník vám navíc doporučí, jaké aktivity jsou pro vás vhodné a pomohou vám s redukcí váhy. Nemusí vám přímo vytvořit jídelníček, ale můžete si od něho odnést doporučení nějaké diety, která by se hodila pro váš organismus.

Pokud se vám nechtějí utrácet peníze za experty, tak si můžete jídelníček sestavit i sama. Snažte se dodržet pravidla správného stravování. Poměr přijímaných sacharidů, tuků a bílkovin by měl být vyvážený, aby tělu nic nechybělo. Nezapomínejte ani na dodržování pitného režimu. Energetický výdej by měl být větší než příjem, pak byste měla i hubnout, ale záleží jenom na vašem organismu. Řiďte se tedy kalorickou hodnotou potravin. Bohužel i přes dodržování jídelníčku, se vaše váha nemusí snižovat a ocitnete se tam, kde jste byla. Samozřejmě můžete neustále dokola držet různé diety a doufat, že se někdy konečně trefíte. Stojí vám to trápení, ale za to? Hlavně se nevzdávejte, protože vždy existuje ještě nějaká možnost, která vám může pomoci.

Tento příspěvek byl přečten 811 krát

Doporučené příspěvky

  • Dieta vs. cvičeníDieta vs. cvičení Léto je již v plném proudu a většina z nás chce mít aspoň v tomto období co nejlepší […]
  • HubnutíHubnutí Líbí se Vám ty vychrtlé modelky, procházející se po přehlídkových molech? Tak ale věřte […]
  • Hubenější = hezčí?Hubenější = hezčí? Většina žen si myslí, že čím jsou hubenější, tím jsou hezčí. V dnešní době, kdy je […]
  • EmancipovanostEmancipovanost V dnešní době přibývá počet emancipovaných žen. Na jednu stranu se není čemu divit a […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *