Neobvyklá vyznání lásky

 

růžeVyznání lásky není vůbec jednoduché. Pokud se k něčemu podobnému chystáte, nebo se jen chcete pobavit a zjistit, jaké jsou dnešní trendy, tak si přečtěte tento článek. Najdete v něm originální způsoby, které můžete také uplatnit. Ovšem nevyhneme se ani frázím, jaké byste měli vynechat.

Zkuste být opravdu výjimeční.  Následující příběhy vám napoví. Navíc jsou skutečné. Muž trávil dovolenou o samotě v jednom hotelu. Brzy si všimnul, že se přes pár pokojů od něj je ubytována krásná žena. Chvilku ji pozoroval, a když zjistil, že je také sama pokusil se ji oslovit.

 Nemyslete si, že je to tak jednoduché. Neměl to vůbec jednoduché, vypadalo to, že u své vysněné nemá šanci, neustále ho odbývala. Ovšem byl to bojovník, a o tuto ženu se pokoušel nadále. Dokonce i po dovolené.

Jednou když slavila narozeniny, uspořádala party. Nápadník se to dozvěděl a nenechal si ji ujít. I když ho žena brala jako otravného ctitele, nechalo ho vstoupit. Muž ji naprosto dostal dárkem, který pro ni vytvořil. Jednalo se o papírový model domu. Předal ji ho se slovy „tak v tomhle baráčku bych s tebou chtěl bydlet“.  Celý příběh skončil happyendem. Takovéto vyznání lásky je opravdu unikátní, a pokud na něj přijdete i vy, tak vám vaše šance vzrostou.

 Pokud chcete jiné vyznání lásky, tak zkuste vašeho miláčka překvapit. Třeba mu před barák něco nakreslete. Takový křídový nápis miluji tě, hned vedle zaparkovaného auta, které má růži za stěračem je velmi efektivní.

 Pokud chcete něco více odvážného, zkuste to sdělit přes média. Např. rádio vám skvěle poslouží. Ovšem úspěch nemusí být takový, jako u výše zmíněných.

Vaši lásku nikdy nepřirovnávejte. Již několikrát se stalo, že muž řekl „miluji tě ještě víc než fotbal“. Nic takového vám nepomůže a to i v případech, kdy je fotbal celý váš život již od mládí. Těmto frázím se opravdu vyhněte

Tento příspěvek byl přečten 1889 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *