Španělský sex

 

Chcete zažít v postockvault-plastic-letters---sex107912steli něco nového a rozpálit svého partnera? Pak ho překvapte právě sexem po Španělsku, uvidíte, že bude nadšený. A o co, že se to vůbec jedná? Je to pouze jiný název pro sex mezi ňadry.

Španělský sex se mu říká pravděpodobně z toho důvodu, že v dřívějších dobách byly španělské slečny provdávány a to dokonce i proti své vůli a do sňatku museli vstoupit jako panny jinak by to pro ně nedopadlo dobře. Pokud si tedy chtěli trochu zadovádět, tak musely improvizovat. Sex mezi ňadry se k tomuto účelu skvěle hodil a dívky nebyly pošpiněny.

Stejně jako při normálním sexu existuje i zde více poloh. Ta nejběžnější je, když žena leží na zádech a partner si na ní sedne. Abyste znásobily mužův prožitek, tak si přitiskněte ňadra k sobě. Mezi nimi vznikne drážka, která je přímo jak ušitá pro penis. Muž poté pohybuje penisem tak, jak je mu to příjemné. Vy nemusíte jen tak nečinně ležet a občas můžete zapojit i svá ústa. Věřte tomu, že tím partnera naprosto odzbrojíte, zvláště pokud jsou vaše přednosti menšího vzrůstu.

Mezi ňadry to bohužel neklouže, proto je potřeba použít lubrikační gel na zvlhčení. Předejdete tak nepříjemnému odření penisu. Můžete samozřejmě zaimprovizovat a sáhnout třeba po masážním oleji. Fantazii se meze nekladou. Stačit mohou také sliny. Zvlhčení však v žádném případě nepodceňujte, abyste se od slasti nedostali až k bolesti.

Jestliže vám vadí ejakulace do obličeje, tak nezapomeňte partnera požádat, aby včas obrátil svůj penis jinam. Můžete také použít kondom, ale to již nebude to pravé ořechové. Španělský sex můžete použít jen jako předehru a ne cestu k vyvrcholení. Vneste tedy do vaší postele trochu novoty a zažijte pravé dobrodružství.

Tento příspěvek byl přečten 1839 krát

Doporučené příspěvky

  • Jaký erotický obsah ženy vzrušuje?Jaký erotický obsah ženy vzrušuje? I ženy se rády podívají na stránky s erotickým obsahem. Podle průzkumu vzrušuje pohled […]
  • Postelové lžiPostelové lži Zřejmě každý je zastáncem toho, že v partnerském životě není dobré lhát. Ovšem i přesto […]
  • Už Vás sex nudí?Už Vás sex nudí? Zdá se Vám sex příliš nudný a toužíte po něčem jiném? Tak to změňte dříve, než k němu […]
  • Smích v posteliSmích v posteli Dejte sbohem všem předsudkům. Zapomeňte na to, že sex je vážnou záležitostí. […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *