Mýty o erekci

 

erekceErekce je naprosto normálním jevem. Každý zdravý muž ji má několikrát denně. Ovšem někdy nepřijde a ve společnosti začnou kolovat poplašné zprávy. Pojďme se tedy podívat na ty nejčastější nesmysly.

Velikost penisu je pro muže hodně důležitá. Každý by chtěl co nejdelší. Málokdo si ale uvědomuje, že velikost není vše a ženám je příjemnější menší penis (větší mužství ženám způsobuje bolest, která zapříčiní nechuť k sexu).

Mnoho mužů má ovšem deprese z toho, že nejsou dostatečně vyvinuti. S největší pravděpodobní totiž viděli některého ze svých kamarádů (třeba ve sportovních šatnách, sprchách…). Velikost penisu se neustále mění, a pokud vidíte úd „v klidu“, tak jeho velikost můžete jen velmi těžko odhadovat.

Říká se, že každý muž by měl mít ráno erekci. Na tomto tvrzení je jen polovina pravdy. Erekce totiž nastává jen v jedné fázi spánku (označované jako REM). Pokud se tedy probudíte právě v této chvíli, tak s největší pravděpodobností budete mít erekci. V jakoukoliv jinou dobu je šance několikanásobně menší.

Každý zdravý muž by měl za noc erekci dostat. V lékárnách a na internetu se již prodávají speciální proužky na penis. Takový proužek se před spaním omotá na neztopořený penis. Pokud je ráno proužek prasklý, erekci jste dostali a jste plně zdraví.

Masturbace způsobuje komplikace s erekcí. To samozřejmě není pravda. Jedná se o přirozenou činnost, která vám neuškodí. Ovšem pokud budete masturbovat, tak počítejte s tím, že vám bude tak hodinu až dvě trvat, než dosáhnete další erekce. Problém nastává jen tehdy, pokud vaše partnerka bude chtít sex. Většina mužů může mít plnohodnotnou erekci jen jednou až dvakrát denně. Pokud jste tedy masturbovali téže den, tak můžete vaší partnerku zklamat.

V padesáti končí sexuální život. Toto tvrzení je dnes již mýtus. Existuje mnoho přípravků, které erekci podpoří. Ovšem pozor, pokud chcete mít jistotu, zajděte si za lékařem. Volně prodejné léky na erekci nejsou většinou příliš účinné.

Díky lékům se vyléčí 95 % poruch erekce. Nebojte se tedy navštívit vašeho lékaře.

Tento příspěvek byl přečten 1234 krát

Doporučené příspěvky

  • Muž romantik – ohrožený druh!Muž romantik – ohrožený druh! Ženy jsou stvoření křehká a občas touží, aby měly po svém boku nějakou tu romantickou […]
  • Romantická dovolenáRomantická dovolená Mnoho lidí nemá rádo zimu. Je to pro ně období plné utrpení a v horších případech i […]
  • Péče o rucePéče o ruce Krásné a upravené ruce to by měla být vizitka každé ženy. Jsou i povolání, která […]
  • Starší žena, mladší mužStarší žena, mladší muž Pokud se podíváte do světa celebrit, tak je téměř pravidlem, že ženy okolo 40 let mají […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *