Boty s vysokým podpatkem

 

podpatkyJak už Vám možná z názvu došlo, tak dnes bude řeč o botách na podpatku, které neodmyslitelně patří k ženám.  Určitě se shodneme, že boty na podpatku přidávají každé ženě na kráse. Zvláště dokážou opticky zeštíhlit tělo a prodloužit nohy.

Proto nahrávají tlustším nebo menším ženám. Dnes jsou již na podpatku všechny druhy bot, tedy kromě sportovních samozřejmě. Typické jsou lodičky, mají všestranné využití, jsou vhodné jak do práce, tak na oslavu či ples. Další velmi populární jsou balerínky, které také často můžeme sehnat na podpatku.

Na plesy se hodí otevřené sandálky s podpatky, které jsou vhodné i k šatům při horkých letních dnech a to na řadu přichází i různé pantoflíčky. V zimě zase všechny ženy nosí kozačky a ani ty nezůstávají pozadu a můžeme je zakoupit se spoustou druhů podpatků.

Máme vysoké podpatky, což jsou většinou pro nás známé jehly, poté máme střední podpatky a nakonec malé, to jsou takové ty klínky. Nosit boty na podpatku je krásné, jak už jsme si řekli, ale už téměř nikdo se nestará o to, že z nich bolí nohy a mohou také vést ke zdravotním problémům. Tomu alespoň trochu zabraňuje zdravotnická obuv. Do botek na podpatku si také můžete zakoupit různé zdravotnické vložky.

Alespoň Vás pak po protančeném večeru nebudou tolik bolet nožky. Pozor si dávejte na chození hlavně na jehlových podpatcích, už nejednou se takto stal nějaký úraz. Pokud Vám padá klenba na noze, tak pro Vás bude chození velmi bolestivé a nepříjemné a bude moci vést ještě k větším komplikacím, tak si na to dávejte pozor.

Tento příspěvek byl přečten 1542 krát

Doporučené příspěvky

  • Péče o nohyPéče o nohy Jsou Vaše nohy po celém dni stráveném v botách unavené? Dopřejte jim péči, kterou si od […]
  • Romantická večeřeRomantická večeře Každý zamilovaný pár má rád romantiku. Jsou to příjemné chvilky strávené s někým, na kom […]
  • Podzimní depresePodzimní deprese Už je to zase tady. Deštivé počasí, studený vítr, zima. To všechno neodmyslitelně patří […]
  • ChloupkyChloupky Všem ženám jsou na obtíž, ale co s nimi? Kde je nechat a kde už ne? Každá žena chce být […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *