Jak si udržet partnera/ku?

 

partnerPokud patříte mezi ty šťastné a máte svého vysněného partnera/ku určitě ho nechcete ztratit, ale jak se chovat? Předešlé vztahy Vám zrovna nevyšly a bojíte se, že vše zkazíte?

Asi nejdůležitější pro každý vztah je upřímnost. Nemějte mezi sebou žádná tajemství, říkejte si všechno, i když to nebude úplně hezké. Tím si získáte u svého miláčka důvěru, která je velmi důležitá. Navzájem si věřte a povídejte o všem, co Vás napadne.

Nezapomínejte si říkat: už nejsem jen já, ale my. Snažte se sobě věnovat. Udělejte si krásný romantický večer. Stačí si zapálit svíčky, pustit nějaký hezký film o lásce (pro jednou vynechejte hvězdné války a SAW) a po filmu se třeba namasírujte. Nikdy nic nezkazíte hezkou smskou typu: Krásné ráno miláčku, jak ses mi vyspinkal/a?. Dejte znát, že Vám na něm/ní záleží.

Pozor na žárlivost! Žárlivost je velmi důležitá a hezká, pokud je v rozumné míře. Nic neskrývejte a ukažte, že žárlíte. To dokazuje, že milujete a že Vám na Vaší lásce záleží, ale i tady platí dvojnásob, že všeho moc škodí.

I malý dáreček potěší. Nemusíte utrácet velké peníze za dárky. Vždyť ženám udělá radost i růže, koupená do 50,- Kč. Stejné to je i u mužů. Dárkem ukazujte city, ne výši Vašeho účtu.

Hlavně buďte šťastni a nepřemýšlejte negativně. Nesmí se vám každý večer honit hlavou, že se s vámi rozejde a že Vás podvede. Věřte si a užívejte si svého vztahu, i to pomůže k jeho šťastnému trvání. Důležité je před sebou nic netajit, mluvte spolu o všem a nezapomínejte říkat: miluji tě.

Tento příspěvek byl přečten 1105 krát

Doporučené příspěvky

  • Pleš – co z ní vyčteme?Pleš – co z ní vyčteme? Mnoho mužů má pleš, nebo velmi málo vlasů. Poradíme vám, co vše tento jasný symptom […]
  • Náladovost v partnerstvíNáladovost v partnerství V partnerství na Vás čeká mnoho nástrah. K jejich úspěšnému zvládnutí budete potřebovat […]
  • Muži a jejich traumataMuži a jejich traumata Hlavně o ženách je známé, že se nejvíce starají o svůj vzhled a postavu. Každý den se […]
  • Jak být krásnáJak být krásná Jak být krásná? Tuto otázkou si alespoň jednou v životě položila každá z nás. Bohužel […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *