Hubnutí

 

hubnutíLíbí se Vám ty vychrtlé modelky, procházející se po přehlídkových molech? Tak ale věřte tomu, že jim není co závidět. Jejich tělo není hezké tak jako tělo normální štíhlé ženy. Pamatujte si, že křivky na Vašem těle jsou sexy, což ocení hlavně Váš partner a určitě je také rád, když jste „za co chytit“. Přílišné hubnutí může způsobit až anorexii a i jinak si tím ničíte zdraví, tak na to vždy pamatujte a nepřecházejte na drastické diety.

Pokud opravdu nejste se svou postavou spokojena, tak zvolte zdravé hubnutí. Nedržte žádné hladovky. Důležitá je pro Vás vyvážená strava, takže změňte nebo upravte své stravovací návyky. Jezte pravidelně a v menších dávkách alespoň pětkrát denně. Změňte i svůj životní styl a začněte třeba sportovat, najděte si něco, co Vás bude bavit a pravidelně se tomu věnujte. Když sedíte celý den v kanceláři, tak Vám může třeba projížďka na kolečkových bruslích i pomoci pročistit si hlavu od všeho toho papírování. Můžete také z pohodlí domova cvičit cviky na posilování břišního svalstva, což Vám dopomůže k pěkně vytvarovanému bříšku. Pokud chcete zhubnout, tak musí být Váš energetický výdej větší než příjem. Když Vám jde pouze o udržení postavy, tak stačí, aby se tyto dvě hodnoty vyrovnávaly, poté nepřiberete. Důležité je také dodržování pitného režimu.

Jestliže se Vám nedaří zhubnout těmito metodami, tak můžete navštívit dietologa. Ten Vám pomůže sestavit jídelníček, který bude vhodný přesně pro Vás, také Vám poradí, čemu se v jídle vyhýbat a co si naopak dopřávat ve větších dávkách. Poté byste se opravdu měla setkat s úbytkem váhy, ale u každého je to individuální.

Důležité je mít pevnou vůli a odolávat nástrahám v podobě sladkostí, které na Vás číhají na každém rohu, ať už doma v šuplíku či v obchodním domě.

Tento příspěvek byl přečten 1388 krát

Doporučené příspěvky

  • Co dělat, když vás potká znásilnění?Co dělat, když vás potká znásilnění? Znásilnění je jedním z nejhorších zločinů, které mohou ženu postihnout. Nejde jen o […]
  • Bojíte se svého poprvé?Bojíte se svého poprvé? První sex je ze zákona povolený až po dovršení věku patnácti let. Mnoho českých […]
  • Španělský sexŠpanělský sex Chcete zažít v posteli něco nového a rozpálit svého partnera? Pak ho překvapte právě […]
  • Bezpečný sexBezpečný sex Každý z nás se někdy oddává milostným radovánkám, ať už s osobou známou, či neznámou. […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *