Na stopě odhalení nevěry

 

neveraNevěra, krutá realita běžných vztahů. Máte podezření, ale nevíte jak to dokázat? Nechcete svůj protějšek podezřívat, dokud si nebudete stoprocentně jisti? Nevěra se bohužel dá jen těžko odhalit, pokud si nevěrník vše dobře uvědomuje a maže po sobě všechny stopy – žádné podezřelé e-maily a sms, podezřelé chování, pozdní příchody či sexuální abstinence.

To ale dokáže snad jen málokdo, tudíž nevěrníka může prozradit právě roztržitost a nervozita, delší doba strávená v práci (dokonce i o víkendech) a podezřele časté služební cesty, schovávání mobilního telefonu a při telefonování odcházení do jiné místnosti, než ve které jste Vy. Večer se může vymlouvat na to, že je vystresovaný a unavený z práce a místo sexuálních hrátek s Vámi bude raději věnovat spánku.

Také ale naopak zájem o netradiční sexuální praktiky může být podezřelý. Běžným znakem nevěry je změna vzhledu (oblečení, parfému atd.), najití si nových známých či přátel, mezi které Vás nechce raději brát, nebo změna chování, ať už nezvykle nepříjemné nebo naopak přehnaně příjemné.

Když už nevěru odhalíte a partnerovi to do očí řeknete, bude se Vám zajisté vymlouvat a když už nevěru přizná, nazve to spíše jako jen “jednorázovou akcí“. Bohužel, i kdyby to byla pravda, i taková jednorázová akce dokáže vztah úplně zničit. Podle výzkumů jsou právě muži v odhalování nevěry mnohem úspěšnější než ženy. Paradoxně to ženy nutí dávat si mnohem větší pozor a dát tak mužům menší šanci na odhalení jejich nešvaru.

Proč ale zrovna muži v tom jsou lepší? Vždyť se tak často mluví o ženské intuici a člověk by si řekl, že spíše ženy budou umět vycítit nějaký problém ve vztahu spojený s nevěrou. Podle odborníků to je kvůli základnímu mužskému pudu – rozmnožovat se. Nevěrná žena nedává muži příležitost rozmnožit se, a ten proto vynaloží větší síly na ochránění své ženy a tudíž i zabránění či odhalení její nevěry.

Tento příspěvek byl přečten 1709 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *