Láska a čas

 

časV dnešním světě se vytrácí čím dál více morálních hodnot. Vztahy jsou příliš komerční a postrádají kouzlo. Možná si říkáte, že to není pravda, nebo že jsem nostalgicky naladěn, ale tento článek vás v úvodních slovech utvrdí. Moderní svět se vším všudy je úžasný, chytré telefony, populární tablety a veškerá technika nám ulehčuje život. Existenci bez některých věcí si už ani nedovedeme představit. Dnes jde neustále něco kupředu a my se musíme vždy přizpůsobit.

Zkuste si ovšem položit jednoduchou otázku „Myslím si, že se s dobou mění i láska, popřípadě vše s ní spojené?“. Podle mě rozhodně ano. Jedná se hlavně o styl seznámení a první vztahové krůčky. Na každé lásce jsou jedním z nejkrásnějších momentů začátky. Tyto chvíle si totiž budete pamatovat celý život. Pomalé poznávání naplňuje budoucí vztah a dává mu mnohem větší šanci.

Dnes je vše naprosto opačně. Čas nás tlačí i v soukromém životě a mi tedy všechno urychlujeme. Netvrdím, že je to špatné. Někdo s tímto stylem může být spokojen, ale většina z nás žije s nenaplněným pocitem. Tento trend má velmi jednoduché důsledky ve formě častého střídání partnerů a marného hledání štěstí.

Pokud se snažíte najít pravou lásku, tak vyzkoušejte i zastaralé metody. Dávejte si načas, svého partnera/ku poznávejte a na vše jděte pomalu. Vím, že slovní spojení „nic vám neuteče“ zní jako rada od rodičů, a proto je velmi nepopulární. Ovšem je pravdivé. Zkuste si z něj vzít aspoň něco.

Budoucnost nám přinese velké množství nové techniky, třeba budeme žít naprosto odlišné životy, ale i přesto bychom si na lásku měli udělat čas. Nic krásnějšího totiž není, tak proč to uspěchat? Nezapomeňte, že na vaše první zamilované krůčky budete vzpomínat celý život. Zkuste tedy, aby hlavně na začátku byli co nejpřirozenější.

Tento příspěvek byl přečten 2148 krát

Doporučené příspěvky

  • ParfémyParfémy Jdete po ulici a najednou Vás obklopí příjemná vůně. Otočíte se za ženou, kterou jste […]
  • Dámské kozačkyDámské kozačky Přichází podzim a s ním i sychravé a škaredé počasí. Naše tak oblíbené sandálky a žabky […]
  • Rychlovka – aneb sex kdykoliv a kdekolivRychlovka – aneb sex kdykoliv a kdekoliv Máte chuť na sex, ale ne zrovna moc času? Vy byste se chtěla věnovat hrátkám v posteli, […]
  • Jak snížit rodinné výdaje?Jak snížit rodinné výdaje? To je otázka, kterou se v dnešní době zaobírají mnohé domácnosti. Energie i potraviny se […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.