Galantnost

 

rxytNechybí vám dneska něco? Nejsou dnešní muži jiní? Pokud vás tyto otázky zajímají, tak neváhejte a přečtěte si tento článek. Z pohledu muže sebekriticky zhodnotím naše pohlaví, ovšem nevyhnu se ani ženám. Dnešním světem vládne emancipovanost. Snad každá druhá žena o sobě tvrdí, že je emancipovaná, neboli nezávislá. Tento trend je mnohdy zveličován a na jeho základě dochází k celkovému propadu chování.

Když se zaměříme na mladou generaci, tak jen stěží najdeme muže, který by ženě podržel dveře, či ji snad v zimě pomohl do kabátu. Tyto „samozřejmosti“ se dnes stávají spíše raritou. To je rozhodně velká škoda. Takové chování nemůže urazit žádnou ženu, spíše naopak, (mile ji to překvapí). Některé zvyky jsou příjemné pro obě pohlaví. Například žádnému muži nebude na obtíž pomoci ženě do kabátu. Opět to bude opačně. Muž bude mít radost, rozhodně tímto gestem zaujme, navíc žena bude překvapena, protože něco podobného se jí s velkou pravděpodobností dlouho nestalo.

Když se posadíte do útulné kavárny, tak zjistíte, že jste obklopeni zamilovanými páry. Schválně je pozoruje a zaměřte se především na galantnost. Jistě budete překvapeni, i zamilovaní muži na dobré vychování často zapomínají. Ženy si za tento trend mohou v některých případech sami. Ovšem začněme hlavně u sebe. Každý muž by měl ukázat, že si něžného pohlaví váží, a proto by podržení dveří a další maličkosti měli být samozřejmostí.

Tuto „taktiku“ můžete použít i v případech, kdy chcete zaujmout. Avšak snažte se být galantní k ženám obecně (ne jen k vámi vybrané dívce). Od tohoto kroku si ale také nic neslibujte. Berte ho prostě jen jako projev dobrého vychování. Muži mají čím dál méně úcty k ženám. S tímto trendem by se rozhodně mělo něco udělat a to na obou stranách.

Tento příspěvek byl přečten 564 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *