Krásný a zdravý úsměv

 

úsměvAčkoliv si to nemyslíte i podle zubů Vás okolí hodnotí. Nebojte se usmát. Při správné péči se za Váš úsměv stydět nemusíte. Pojďme si prozradit, co je třeba ke zdravému chrupu. Základem pro čistotu v dutině ústní je pravidelné čištění minimálně dvakrát denně.

Pokud si třeba po obědě nemůžete vyčistit zuby, tak mějte po ruce nějaké žvýkačky, které Vám zajistí příjemný pocit v ústech. Ovšem jen obyčejný kartáček Vám stačit nebude. Porozhlédněte se v obchodech a zásobte se věcmi nutnými pro zubní hygienu. Ve výbavičce by Vám určitě neměla chybět mezizubní nit, kterou odstraníte nečistoty uvízlé v mezizubních prostorech a dostane se i do sebemenší škvírky. Pokud máte mezi některými zuby tyto prostory větší, tak se Vám bude hodit i mezizubní kartáček, který je dostupný v několika velikostech a je opravdu funkční. Nejlepší je mýt ho vždy po ruce. Určitě nechcete, aby Váš šéf při jednání věděl, co jste právě obědvala.

Náš trh je zavalen velkým množstvím zubních past, nechte si tedy od svého lékaře poradit, jaká pro Vás bude nejlepší. Aby Váš chrup byl zdravý, tak byste měla pravidelně navštěvovat svého zubního lékaře. Preventivní prohlídky absolvujte alespoň jednou ročně. Poté bude veškeré zlo ve Vašich ústech včas zažehnáno.

Dalším krokem ke krásnému úsměvu jsou rovné zuby. Ale toto bohužel nebylo dáno do vínku všem. V dnešní době však již existují účinné metody, jak si nechat zoubky srovnat. Nejběžněji se používá fixní aparát (rovnátka). Je to ale velmi dlouhodobá záležitost a samozřejmě to není nejlevnější. Ale je dobré vědět, že je tu i tato možnost, proto pokud se tak rozhodnete, tak navštivte nejbližšího ortodonta a nechte si od něho poradit.

Tento příspěvek byl přečten 1317 krát

Doporučené příspěvky

  • Touhy mladé ženyTouhy mladé ženy Mladé ženy jsou většinou dynamické, plné života a chuti se učit novým věcem. Obvykle […]
  • Rychlovka – aneb sex kdykoliv a kdekolivRychlovka – aneb sex kdykoliv a kdekoliv Máte chuť na sex, ale ne zrovna moc času? Vy byste se chtěla věnovat hrátkám v posteli, […]
  • ParfémyParfémy Jdete po ulici a najednou Vás obklopí příjemná vůně. Otočíte se za ženou, kterou jste […]
  • HubnutíHubnutí Líbí se Vám ty vychrtlé modelky, procházející se po přehlídkových molech? Tak ale věřte […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *