Když i muži předstírají orgasmus

 

orgasmusŽe ženy předstírají orgasmus, je naprosto známá věc, kterou si však většina mužů raději nepřipouští. Že by však orgasmus mohli předstírat i muži, to nikoho snad ani nenapadne. První otázka, která Vás určitě napadne, je: „Ono to snad jde?“

Ačkoliv muže při dosažení orgasmu prozradí ejakulace, nastanou i situace, kdy si žena nemůže být stoprocentně jistá, zda muž orgasmu dosáhl. Představte si situaci – je tma, vzájemně na sebe skoro ani nevidíte a muž hned po skončení sexu jen odejme kondom a běží ho rychle vyhodit.  Jak můžete v tomto případě vědět, že Váš partner dosáhl vyvrcholení. Ptáte se, proč by to ale dělal? Proč by hrál celé tohle divadélko?

Odpověď na tyto otázky je velice prostá. Ze stejného důvodu, ze kterého to občas děláte i Vy samy – nechcete svého partnera zklamat. U mužů k tomuto lhaní přispívá i fakt, že by ho ženy pak mohly zahrnout otázkami typu: „Já už se ti nelíbím, nejsem přitažlivá?“ „Už tě snad nedokážu vzrušit?“ A důvod konfliktu či hádky by byl na světě.

Důvodů, proč to mužům prostě nejde, je více. Nejčastějším je prostá fyzická či psychická únava, kdy se partner na sex prostě nedokáže soustředit a tak podat dobrý výkon. I alkohol v krvi brání hladkému dosažení orgasmu. Stejně tak jako předchozí masturbace – partner pak není schopen tak snadno dosáhnout vyvrcholení.

Hlavně u mladších partnerů může nervozita a tréma ovlivnit dosažení orgasmu, a to hlavně v tom případě je-li partner nezkušený, či má sex se svou vysněnou láskou. Tito muži se prostě a jasně bojí selhání nebo podprůměrného výkonu. Poslední, ale také velmi častou možností je, že partner nemá na sex jednoduše náladu. Muž se však na rozdíl od ženy nikdy nevymluví na bolesti hlavy či jiné neduhy, ba naopak, k sexu nakonec svolí, i když možná za cenu předstíraného orgasmu.

Jestli jsem Vás tímto článkem tak trochu vyděsila, rozhodně se neubírejte k tomu, že byste měly nějakým způsobem partnera kontrolovat. Podle výzkumů orgasmus předstírá jen 11-25 % mužů, což je ve srovnání s námi ženami opravdu pakatel.

Tento příspěvek byl přečten 818 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *