Jsou blondýnky opravdu nejhezčí?

 

blondZnáte to, jdete po ulici, kde je spousty lidí. Projde blondýnka a najednou nestíháte sledovat, jak se za ni muži otáčejí. A už si jen říkáte: Jak to dělá? Je to opravdu jen ve vlasech? Nebo jsou ženy, kterým tato světlá barva sluší opravdu ty nejkrásnější?

Každá žena je jiná a ne všem by slušela blonďatá. Proto i když si myslíte, že je nadpis toho článku pravdivý, neutíkejte hned do prvního obchodu a nekupujte barvu. To by byla největší chyba, jakou byste mohla udělat. Nezapomínejte si vše před každou změnou dobře rozmyslet. Ne vždy jde vše vrátit do původního stavu. Doporučuji navštívit kadeřnický salón, kde Vám určitě poradí a objektivně řeknou, jak na tom jste. Zrovna Vy můžete být mnohem hezčí v tmavé barvě.

Blonďaté vlasy jsou velmi zajímavé, proto se na ně muži rádi dívají. Ženy, které tyto vlasy nosí a hodí se k nim, mají něco, co ostatní nemají. S tímto darem se buď narodíte, nebo ne. Pokud právě Vy nepatříte mezi potencionální blondýnky tak netruchlete. Dnes už existuje mnoho krásných barev a melírů. Určitě najdete to pravé právě pro Vás.

Myslete na to, že blondýny nejsou o nic hezčí než Vy! Jen dokázali sladit svůj obličej s vlasy. Udělali něco, co můžete i Vy. Stačí jen trochu odvahy. Nebojte se, a co nejdříve se objednejte do vyhlášeného vizážistického salónu, kde Vám určitě pomohou. Věřte, že experimenty v pohodlí domova se nemusejí vyplatit a s profesionály budete mít jistotu zaručenou. Poté už jen sledujte, jak se muži otáčejí i za Vámi. Bude to krásný pocit.

Tento příspěvek byl přečten 1360 krát

Doporučené příspěvky

  • Holení u mužůHolení u mužů Názory na toto téma se u obou pohlaví liší. Co si o tom myslíte Vy? Přijde Vám oholený […]
  • Máme doma puberťáka – co teď?!Máme doma puberťáka – co teď?! U každého dítěte jednou nastane stadium, které je označováno jako puberta. Dítě se […]
  • Co když už to zkrátka není ono?Co když už to zkrátka není ono? Váš vztah trvá snad věčnost, jste šťastní a milujete se, nicméně Vám dny přijdou jeden […]
  • ChloupkyChloupky Všem ženám jsou na obtíž, ale co s nimi? Kde je nechat a kde už ne? Každá žena chce být […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.