Vzhled nebo vlastnosti?

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Určitě znáte mnoho párů, kde si říkáte. Ona je tak krásná, ale vždyť je úplně hloupá. Jak s ní ten chlap může být? To je s ní jen kvůli vzhledu, případně sexu? To je mu jedno, že si nemají o čem povídat? Vždyť on má přece na víc.

V dnešní době je mnoho lidí, kteří nemohou najít vztah a pořád se ptají: proč? Odpověď je vcelku jednoduchá. Možná chcete trvalý vztah, ale jediné podle čeho si vybíráte, je vzhled. Nebo Vás zevnějšek partnera tak okouzlí, že nevidíte nic jiného a máte tzv. růžové brýle, přes které si nepřipouštíte nedostatky. Takový vztah nemá moc velké šance. Samozřejmě, můžete mít štěstí a potkáte toho pravého, ale většinou se to nestane a po krátké době zjistíte, že jste vybrala špatně. Tento styl výběru se neustále opakuje a Vy jste stále zklamaná a dáváte si čím dál menší šance.

Nejlepší způsob je na nic nespěchat. Dejte všemu dostatek času. Pokud jste se s někým seznámila, vyměňte si kontakty a bavte se (pište si) o všem co Vás napadne. Tím zjistíte, jaký muž je. Jestli se k sobě hodíte a mnohé další zajímavé věci. Teprve tehdy, když vidíte, že o sebe máte zájem a je Vám psaní příjemné je dobré si něco začít. Ale pořád mějte na paměti, že je dobré na nic nespěchat. Tím odhalíte pravou lásku a svému partnerovi dovolíte, aby Vás „dobýval“. Upevníte si tím vztah a zažijete spoustu romantiky.

Nám mužům se samozřejmě líbí krásné ženy, ale v dlouhodobém vztahu není krása vše. Pokud se zamilujeme, tak právě naše žena pro nás bude ta nejhezčí. Nesnažte se získat muže jen Vaši krásou, ale hlavně tím, jaká jste.

Tento příspěvek byl přečten 1482 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *