A co takhle speed dating?

 

speed-atingNová doba přináší nové trendy, ať už jsou to módní trendy či životní styly. A tak už by se neměl nikdo z nás divit, že poslední dobou zaznamenal právě speed dating obrovský boom. Nevíte, oč jde? Jednoduše je to cesta, jak najít svou lásku. Akorát je to trošku jiný postup, než jste zvyklí.

Už nemusíte chodit se seznamovat někam do baru, pak dlouhou dobu se svým vyvoleným konverzovat a nakonec zjistit, že se k vám vůbec nehodí. Při speed datingu máte příležitost navzájem porovnat hned několik zajímavých protějšků, a to bez jakýchkoliv závazků a anonymně. Speed dating organizují různé soukromé firmy, které dají randění potřebné zázemí.

Podle anglického překladu slova speed dating jde o rychlé randění. Z toho by mělo vyplývat i o co se jedná. Jde o moderovanou schůzku, kdy ženy sedí u svých stolečků a povídají si se svými protějšky. Vše však probíhá jen v rozmezí tří minut, kdy po jejich skončení se muži u stolečků žen prohodí.

Podle psychologů stačí jen 10 vteřin na to, abyste poznali, zda vás dotyčný přitahuje či nikoliv. Na tomto objevu je založený právě speed dating. Lidé si během těch tří minut vymezených na jejich rozhovor stačí pouze málo co říct, jde však o to, abyste poznali, zda vás ten člověk přitahuje. Jde o jistou reakci těla, kterou každý z nás určitě rozezná. A pokud překonáte původní ostych a zkusíte tento typ seznamovaní, tak budete až překvapeni, s jak milými a příjemnými lidmi se můžete seznámit. Navíc vás čeká také welcome drink a občerstvení. V dnešní době už se běžně pořádají speed datingy obohacené ochutnávkou vín či různých kulinářských dobrot.

Pokud nemáte tolik příležitostí se seznámit, jste pracovně vytížení či nechodíte do míst, kde je seznámení možné, je právě pro vás velkou příležitostí speed dating. Během večera poznáte až deset lidí, ze kterých si můžete „vybrat“, a proto je tu velká pravděpodobnost, že aspoň z jednoho seznámení bude i něco víc.

Tento příspěvek byl přečten 982 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *