Moderní partnerství, bude to fungovat?

 

moderníMnoho mladších párů spolu tráví poměrně málo času. Nic jim nechybí, jsou spolu šťastní a se svoji situací jsou nadmíru spokojeni, ale je to dobře? Neměli by spolu být více, pokud to myslí vážně. Dnešní moderní doba je už taková.

Občas si někam vyrazit, užít si a bydlet odděleně. Pokud svět bude pokračovat v nynější tradici tak tento případ nebude ničím neobvyklým, ale sami sebe se zeptejte, vyhovovalo by Vám to? Pokud ne, tak jste klasický společenský člověk. Právě slovo společenský je velmi důležité, protože nikdo z nás nechce být sám. Když se zamyslíte, tak vztah, který není založen na společném žití, není vztah. Každý z Vás přeci chce mít člověka, kterého miluje vedle sebe a ne někde jinde.

Díky tomuto hlavnímu důvodu vidíme, že dnešní moderní partnerství není pravým partnerstvím, ale spíše jistotou. Oba jedinci vědí, že někoho mají, mohou za ním kdykoliv přijít, napsat mu a užívat si s ním krásné chvíle. Ale i přesto spolu nechtějí žít. Všem musí být jasné, že je něco v nepořádku. Odborníci dokonce říkají, že člověk není „vytvořen“ k tomu, aby byl věrný a proto mu tento styl života vyhovuje. To znamená, že popírají smysl partnerství (případně manželství).

V budoucnu se dá očekávat, že skupina lidí, kteří budou provozovat tento životní styl, bude čím dál rozlehlejší. Mnoho z nich se prostě nedokáže vázat. Ale sami se zeptejte, jestli byste chtěli takového partnera. Není lepší si každý večer lehnout ke svému miláčkovi, kterého milujete a podívat se s ní na hezký film (seriál)? Rozhodnutí nechám na Vás, každý patří do jiné skupiny, a tudíž mu bude vyhovovat něco jiného. Pokud i Vy máte na moderní vztahy svůj názor nebo osobní zkušenost, tak neváhejte přidat komentář u tohoto článku.

Tento příspěvek byl přečten 389 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *