Jak být pro ženy přitažlivější?

 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Snad každý volný muž chce zapůsobit na ženy. Někomu to jde úplně samo a nemusí dělat nic výjimečného. Ovšem většina mužů ženu jen tak neokouzlí a sympatiím musí pomoci. Pojďme se tedy podívat jak.

Základem je být upravený, ale zároveň to nepřehnat. Většině žen se totiž líbí „přirozená mužská krása“. To například znamená, že vaše kolínská z vás nebude sálat na kilometry daleko. Právě naopak, měla by být decentní, jemná a určena pouze pro lidi pohybující se ve všem osobním prostoru.

Pryč od obecných rad. Několikaletý průzkum dokázal, že ženy koukají na boty. Právě ony hrají u mužů nečekaně velkou roli. Ideální obuv by měla mít zvýšenou podrážku (ženy chtějí být menší než muži). Základem jsou i hezké a elegantní boty. Při jejich výběru tedy myslete i na reprezentaci.

Často řešeným tématem je ochlupení. Samozřejmě neexistuje obecná rada. Jen můžeme doporučit, aby vám z trička nelezly chlupy, vše ostatní je jen na vás, případně na partnerce.

Ovšem pozor. Úplně vyholený muž se líbí menšině, ztratí totiž svoji mužnost. Holení v podpaží tedy ano, vše ostatní (celý hrudník, břicho, intimní partie…) je jen na vás.

Výstřih ve tvaru V znázorní hrudník a ramena. Budete tak působit několikanásobně přitažlivěji. Trička s tímto výstřihem jsou rozhodně dobrou volbou.

Pravidelné cvičení také zvedá zájem opačného pohlaví. Sportovní postavy jsou nyní nejvíce v kurzu. Hubení, ani tlustí muži rozhodně ne. Ovšem velký úspěch nemají ani svalovci. Nejlepší je sportovní, pevná postava s přiměřeným množstvím svaloviny.

Velkou roli hrají i naprosto obyčejné věci jako je držení těla a výraz tváře. Otrávení muži se shrbenými rameny nemají šanci. Narovnejte se tedy a usmívejte.

Poslední „odrážkou“ jsou vousy. Ty by měly být co nejvíc symetrické. Právě takový sestřih je pro ženy nejvíce sexy.

Tento příspěvek byl přečten 1121 krát

Doporučené příspěvky

  • Jak prodloužit sex?Jak prodloužit sex? Někdy i tzv. „rychlovky“ dokážou uspokojit, ale nám ženám se tomu často nedaří. […]
  • Malí školáciMalí školáci Ať se zeptáte jakéhokoliv prcka ve školce, řekne Vám, že už se moc těší do školy a ti, […]
  • Patří sexuální výchova do škol?Patří sexuální výchova do škol? O tomto tématu se můžeme dočíst téměř v každých novinách. Dnes je díky médiím velmi […]
  • Nový koníček?Nový koníček? Chtěla byste svůj volný čas trávit jinak než poleháváním doma na gauči a sledováním […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *