Když už to v sexu není jako dřív

 

sex07Jste čerstvě zamilováni a vše kolem Vás je tak krásné? Myslete na to, že s člověkem se kterým si teď užíváte, budete muset přestát v životě i těžké chvilky. Velkým problémem vztahů je nefungující sexuální život, kdy většinou ženu „ bolí hlava “ a partner má smůlu. Zkuste najít příčinu, proč tomu tak je. Jistě má Vaše žena k této nechuti nějaký důvod (např. únava z práce, starání se o domácnost, péče o děti).

Zezačátku vše bude klapat jako hodinky, ale později do tohoto bodu dospějete a je potřeba se z něho znovu dostat a nezamrznout tam, protože to by mohlo ohrozit celý Váš vztah. Můžete si říkat, že sex není důležitý, ale právě při něm zažíváte příjemné pocity a do těla se Vám uvolňuje velké množství dobrých hormonů. Nevyhýbejte se tedy této rozkoši.

Pokud již nemáte chuť na sex, tak si ji prostě znovu nastartujte. Není to tak složité. Zapalte svíčky a vonnou tyčinku pro navození romantické atmosféry. Lehněte si se svým drahocenným protějškem nazí do postele a dotýkejte se po celém těle, ale pozor nadrážděte se a nezapomeňte, že dnes sex prostě nechcete, líbat se můžete, ale vše dělejte jemně, ne agresivně.

Hlaďte se, nebo můžete zvolit i masáž. Zkuste toto opakovat tři dny. Poté se oba tak vzrušíte, že už prostě chuť na sex nedokážete udržet na uzdě a prožijete krásné a vášnivé milování, které jistě zakončíte i vyvrcholením.

Pamatujte, že není pevně dáno, kolik dní si máte užívat doteky toho druhého. Řiďte se svými pocity a touhami. Tato metoda znovuzískávání chuti na sex jistě potěší ženy, protože ty si více potrpí na romantiku. Jakmile ucítíte, že to znovu vázne, tak si vzpomeňte na tento článek. Snad Vám to pomůže problém vyřešit.

Tento příspěvek byl přečten 362 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *