Partner je v sexu neodbytný

 

zena2V každém partnerském vztahu někdy nastane situace, kdy chce sex jenom jeden. Tyto jednostranné choutky mohou být ovšem velmi ošemetné, protože se z nich může vyklubat velká hádka. Pojďme se tedy podívat na to, jak tuto problematiku řešit.

Možností, jež vedou k zdárnému ukončení podobných případů je několik. Záleží jen na vás a vašem partnerovi, co si vyberete. Vždy je velmi důležité vše řešit ve dvou, a proto byste se společně měli domluvit na tom, jak budete postupovat.

Velmi často se stává, že chce sex jeden a až po „dlouhé“ chvíli (hodina až dvě) i druhý partner. V této době je ovšem situace opět podobná, protože pohlavní styk chce znovu jen jeden z páru. V dnešní době je těchto případů mnoho. Je to dáno odlišným programem dne. Někdo si chce totiž po příchodu domů odpočinout (po náročném dni) a jiný chce zase něco jiného.

Na tuto odlišnost si tedy musíme zvyknout. Může nás doprovázet téměř celý život. Naštěstí i tato situace má své řešení. Po domluvě se svoji drahou polovičkou se můžete shodnout například na tom, že své touhy uspokojíte a to i třeba jiným, než vaginálním sexem.

Také se můžete dohodnout na dočasném půstu. Ani to není špatný nápad. Za dobu odpočinku od sexu se sladíte a například o víkendu, kdy se budete věnovat jen sami sobě, si užijete vášnivé hrátky.

Tento způsob opravdu funguje a je velmi oblíbený. Partneři na sebe mají opravdu chuť a díky tomu mohou získat to, co již možná ztratili. Avšak znova je nutné připomenout, že než se dostanete k tomuto bodu, tak si se svým partnerem/kou musíte o všem promluvit. Je dobré, abyste navzájem všechno věděli, předejte tím zbytečným hádkám.

Nezapomínejte tedy ovšem mluvit, nic v sobě neduste a o všem si se svoji láskou promluvte. Tuto zásadu dodržujte i v případech, kdy je pravda nepříjemná.

Tento příspěvek byl přečten 435 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *