Tetování

 

tetováníTetování je další velmi diskutovanou věcí ve společnosti, stejně jako piercing. Některým se líbí jiným ne, jak jste na tom se svým názorem vy? Když uvidíte dívku, která má jemné tetování nad kotníkem, tak se Vám to tak zalíbí, že už hledáte nejbližší tetovací salón? Ale Váš názor v okamžiku změní podivně vypadající muž, který je potetován od hlavy až k patě? Tak si pojďte přečíst několik základních věcí o této formě zkrášlování těla.

Kořeny tetování sahají už daleko do historie, první zmínky o něm se objevují již v pravěku. Dnes je to již velmi oblíbená forma, jak něčím doplnit své tělo. Existují dva druhy tetování, hennou a stálé. Tetování pomocí henny je smývatelné a vydrží Vám na těle asi čtrnáct dní, ale i více. Tato metoda je bezbolestná. Před svým rozhodnutím, zda si necháte dát stálé tetování, to dokonale zvažte.

Pokud se Vám totiž přestane líbit tak jeho odstranění je bolestivé a to vůbec nemluvím o jeho nanášení na kůži. Musíte si uvědomit, že se do Vás vlastně zapichuje malá jehlička, ale každý má jiných práh bolesti, takže Vám to může být pouze nepříjemné. Ovšem to záleží na každém jedinci.

Velký pozor si musíte dát pří výběru salónu, ve kterém si necháte ozdobit své tělo, jelikož v pochybných podnicích Vám může hrozit nákaza nebezpečnými chorobami, jako je třeba AIDS. Proto se přesvědčte, že nástroje jsou opravdu sterilní.

Bezprostředně po zákroku, by měla být kůže překryta a ošetřována podle rad tatéra, takže je určitě neberte na lehkou váhu. Je to zásah do těla, takže na zahojení bude potřeba trochu času, nic neuspěchejte. Věnujte pozornost i obrázku, který si necháte vytetovat, protože poté s ním budete muset na veřejnost chodit Vy. Nezapomeňte vše zvážit.

Tento příspěvek byl přečten 1000 krát

Doporučené příspěvky

  • Dovolená s rodičiDovolená s rodiči Jak všichni víme, názory rodičů a jejich dětí se v mnohých případech liší. Téměř si […]
  • Dámské županyDámské župany Když vylezete z horké vody ve vaně, chcete se zabalit do heboučkého županu? Tak právě […]
  • Co dělat, když vás potká znásilnění?Co dělat, když vás potká znásilnění? Znásilnění je jedním z nejhorších zločinů, které mohou ženu postihnout. Nejde jen o […]
  • Nechce Vás?Nechce Vás? Mnoho lidí se zamiluje do nesprávné osoby. To se určitě již stalo každému z Vás, ale […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *