Velká síla sex-appealu

 

sexyUrčitě jste to už někdy zažili. Člověk, ne moc chytrý, ani ne moc hezký, ale dokázal vše, co si umanul – alespoň ve vztazích. Čím to? Může za to sex-appeal. Lidé, kteří si sice uvědomují, že nejsou dokonalí, ale tuto skutečnost si však nepřipouští, mají daleko větší šanci na úspěch než kdokoliv jiný. Všechny ženy se shodly na tom, že  u muže je dokonalý obličej a tělo spíše vyděsí. Uhrančivé oči a sex-appeal, to je to hlavní a okouzlující.

Typy sex-appealu

Podle některých odborníků se lidská přitažlivost dá rozdělit do čtyř základních typů: okamžitá přitažlivost, síla tělesné vůně, pomalu hořící láska a přitažlivý protiklad. V prvním případě je celá situace založená na jiskře, která ihned přeskočí, když se dva setkají.  Síla tělesné vůně je mocná hlavně na instinktivní rovině. Jde o vzplanutí lásky při pouhém „zavonění“. Nemusí však vždy jít  parfém. Někteří lidé mají okouzlující přírodní tělesnou vůni, která dokáže často ohromit daleko více než nějaký drahý parfém. Na rozdíl od síly tělesné vůně pomalu hořící láska je romantické naplnění dlouhého přátelství. Je to ten případ, kdy díky společně strávenému času ke svému příteli začnete cítit i něco víc. A nakonec přitažlivý protiklad. Přitažlivý protiklad je ten druh sex-appealu, kdy nás druhý přitahuje, protože je úplně jiný než my sami.

Lidé, kteří mají nadprůměrné množství sex-appealu, jsou všeobecně přístupnější, ale také jsou považováni za upřímnější a daleko kompetentnější. Snadněji si tak získávají přátele, práci, životní partnery a podle některých studií dokonce vydělávají až o 15 procent více než průměrní lidé.

Jaké z toho tedy vyplývá ponaučení? Zapomeňte na své komplexy a nedostatky. Berte se takoví, jací jste a budete se hned cítit lépe. A co víc, okolí to na vás pozná. Stanete se pak daleko přitažlivějšími, žádanějšími a úspěšnějšími.

Tento příspěvek byl přečten 991 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *