Užít si nebo se usadit?

 

sex08Mnoho mladých lidí se rozhoduje mezi krátkodobými a dlouhodobými vztahy. Chtějí si užívat, dokud to jde. Ale kdy je ten správný okamžik se usadit a do kdy nebrat ohledy na ostatní? Pokud řešíte tuto otázku sami nebo se chcete vědět více o této problematice tak čtěte dál.

Mladší generace si v dnešní době často vychutnává mládí naplno. Chodí na diskotéky za jediným účelem. Nebaví ji se vázat… Pokud patříte mezi takové lidi, tak se snažte najít skupinu, do které zapadnete. Je zbytečné trápit ty, kteří to myslí vážně. Zbytečně byste jim ubližovali.

Nemusíte přímo patřit k těm, kteří chtějí jenom sex. Mnoho lidí je se svým partnerem spokojeno, ale i přesto tuší, že s ním za pár let nebudou. Důvod je jednoduchý. Chtějí jistotu, kterou právě takovým vztahem získají. Jejich miláček jim vyhovuje, ale vědí, že existují i lepší partneři. A kdyby se v budoucnu nějaký takový objevil tak by neváhali.

Poslední skupina lidí jsou ti, kteří jsou věrní až za hrob. Jejich partner je pro ně naprosto vše. Kdyby se někdy dostali do situace, že je zaujme jiná osoba, tak by neváhali a ihned by její návrh odmítli. Okolí často říká, že takové páry jsou staromódní, neumějí se bavit… Ale opak je pravdou. Tito lidé k sobě našli úžasnou cestu. Žijí jeden pro druhého a jsou neuvěřitelně šťastní. Každý den se na sebe těší, a pokud se snaží, tak jim společný život nezevšední. Bohužel je těchto dvojic velmi málo, i když by si takový život přál téměř každý.

Je těžké se rozhodnout kdy se usadit. Každý je jiný, každý patří do jiné výše zmíněné skupiny a tudíž má jiné životní cíle. Snažte se řídit city, jen Vy můžete vědět, jak to se svým partnerem myslíte. Nenechte se ovlivnit a řiďte se podle sebe.

Tento příspěvek byl přečten 457 krát

Doporučené příspěvky

  • Život bez sexuŽivot bez sexu Dokážete si v dnešní době představit život bez sexu? Zřejmě ne. Sex je pro nás […]
  • Postelové lžiPostelové lži Zřejmě každý je zastáncem toho, že v partnerském životě není dobré lhát. Ovšem i přesto […]
  • Panenství: ctnost nebo hříchPanenství: ctnost nebo hřích Tento problém řeší každá dívka, která chce přijít o panenství s klukem, kterého miluje. […]
  • Láska z přátelstvíLáska z přátelství Mnoho párů se dnes dá dohromady po dlouho době, kterou strávili „pouze“ jako dobří […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *