Užít si nebo se usadit?

 

sex08Mnoho mladých lidí se rozhoduje mezi krátkodobými a dlouhodobými vztahy. Chtějí si užívat, dokud to jde. Ale kdy je ten správný okamžik se usadit a do kdy nebrat ohledy na ostatní? Pokud řešíte tuto otázku sami nebo se chcete vědět více o této problematice tak čtěte dál.

Mladší generace si v dnešní době často vychutnává mládí naplno. Chodí na diskotéky za jediným účelem. Nebaví ji se vázat… Pokud patříte mezi takové lidi, tak se snažte najít skupinu, do které zapadnete. Je zbytečné trápit ty, kteří to myslí vážně. Zbytečně byste jim ubližovali.

Nemusíte přímo patřit k těm, kteří chtějí jenom sex. Mnoho lidí je se svým partnerem spokojeno, ale i přesto tuší, že s ním za pár let nebudou. Důvod je jednoduchý. Chtějí jistotu, kterou právě takovým vztahem získají. Jejich miláček jim vyhovuje, ale vědí, že existují i lepší partneři. A kdyby se v budoucnu nějaký takový objevil tak by neváhali.

Poslední skupina lidí jsou ti, kteří jsou věrní až za hrob. Jejich partner je pro ně naprosto vše. Kdyby se někdy dostali do situace, že je zaujme jiná osoba, tak by neváhali a ihned by její návrh odmítli. Okolí často říká, že takové páry jsou staromódní, neumějí se bavit… Ale opak je pravdou. Tito lidé k sobě našli úžasnou cestu. Žijí jeden pro druhého a jsou neuvěřitelně šťastní. Každý den se na sebe těší, a pokud se snaží, tak jim společný život nezevšední. Bohužel je těchto dvojic velmi málo, i když by si takový život přál téměř každý.

Je těžké se rozhodnout kdy se usadit. Každý je jiný, každý patří do jiné výše zmíněné skupiny a tudíž má jiné životní cíle. Snažte se řídit city, jen Vy můžete vědět, jak to se svým partnerem myslíte. Nenechte se ovlivnit a řiďte se podle sebe.

Tento příspěvek byl přečten 988 krát

Doporučené příspěvky

  • ChloupkyChloupky Všem ženám jsou na obtíž, ale co s nimi? Kde je nechat a kde už ne? Každá žena chce být […]
  • Dokázali byste odpustit nevěru?Dokázali byste odpustit nevěru? Pozdní příchody domů, neustálé výmluvy, nepravidelný sex... I Vám je Váš partner […]
  • Dovolená s rodičiDovolená s rodiči Jak všichni víme, názory rodičů a jejich dětí se v mnohých případech liší. Téměř si […]
  • Sexuální představivostSexuální představivost Každý z nás má nějakou sexuální představivost. Je to naprosto normální jev, jenž na sobě […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *