Trapasy v posteli

 

postelMnoho začínajících párů se jich bojí. Obzvlášť poprvé je strach z nějakého toho trapasu naprosto skličující. Ovšem je potřeba se toho tolik obávat? Opravdu by se z toho mohlo stát něco tak hrozného? Jedním z nejčastějších trapasů jsou zvuky. Občas to prostě ulítne.

Je potřeba si uvědomit, že je to dobře. Pokud se to totiž stane, tak si můžete být jistí, že jste si sexu plně užívali a na nic jiného nemysleli. Kdyby to tak nebylo, „trapas“ by se nestal. Ženy vydané zvuky velmi trápí. Velmi často jim nějaký ten pšouk ujede. Je to způsobeno tím, že penis v pochvě tlačí na konečník a ony nejsou schopny své tělo plně ovládat. Další podivný zvuk může vyjít i z vagíny, kde „mlaskne“ vzduchová kapsa, ovšem i to je naprosto normální a ženy to nemohou ovlivnit.

Někdy to zase nejde mužům. Pokud nenastane erekce právě tehdy, když ji potřebují, tak utrpí pořádnou ránou na svém egu. Příčin může být hned několik: stres, únava, alkohol, nebo až přílišná touha po sexu. Jestli je tento problém opravdu jen velmi občasný, tak se nic neděje. V opačném případě je potřeba navštívit lékaře.

Mezi další velmi časté obavy, které muže při sexu svazují, patří strach z předčasné ejakulace. Tímto problémem trpí každý třetí muž. Opět je to něco, co dokáže mužské ego hodně snížit. Není totiž nic horšího, než vidět, jak se to partnerce líbí a vědět, že ji neuspokojíte. Jediným řešením může být dobrý přístup ženy, která se nad věc povznese, a užijete si to v druhém kole.

Nezapomeňte si dávat pozor na to, co v posteli říkáte. I když jste myšlenkami úplně jinde, tak buďte obezřetní. Jinak by se Vám mohlo stát, že v tom nejlepších naprosto omylem vykřiknete cizí jméno. Z této situace už se těžko dostanete. Navíc vám způsobí více problémů než jen jeden nepodařený sex.

Tento příspěvek byl přečten 926 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *