Řetízek na nohu

 

náramekJeho nošení se stává stále populárnějším hlavně v letních měsících, kdy zdobí krásně opálenou nohu. Stejně jako ženy používají náramky, tak i řetízky na nohu jsou velmi módní a při doplněním krásnými šaty budete vypadat neodolatelně.

Tyto šperky, stejně jako mnohé jiné, se vyrábějí ve velkém množství provedení a různých materiálech. Dávejte si pozor na bižuterii, protože tam hrozí, že Vám při koupání může řetízek velice rychle zčernat. Kupujte tedy jen výrobky ze zlatých či stříbrných kovů, velmi oblíbená je také chirurgická ocel. Dalším častým problémem je ztráta řetízku. Musíte si tedy vybrat takovou velikost, aby šel pohodlně zapnout, neškrtil Vás a zároveň, aby Vám nemohl sklouznout z nohy.

Je to také dobrý tip na dárek pro Vás, ale určitě nebude stačit, jen se tak zmínit před partnerem. Muži jsou na pouhé náznaky nechápaví. Musíte tedy důrazně sdělit, že po něčem takovém, již dlouho toužíte. V módě jsou zvláště řetízky a náramky, na které si sami podle nálady připínáte různé přívěsky. Něco o Vás značí, jelikož si je sami tvoříte. Vypadají často vesele, ale dá se jimi vyjádřit i začátek nějakého ročního období. Jsou prostě hravé, ale zároveň vážné.

Hlavní trofeje ve Vaší šperkovnici jsou jistě šperky přivezené z dalekých krajů, kde jste trávila dovolenou. Jejich nošení Vás vrací do dnů dovolené a nabíjí Vás pocity štěstí. Vtipné řetízky jsou převážně ty, na kterých se nacházejí rolničky, ale i tak jsou velmi oblíbené, i když se hodí spíše na obojek pejskovi, aby se Vám neztratil. Ale máte výhodu, alespoň všichni uslyší, že jste na blízku.  

I tento druh šperku dokáže každou ženu ozdobit stejně jako každý jiný. Jeho sezóna však začíná až v létě, kdy je teplo a dají se nosit sukně bez silonek. Moc dlouho je tedy na nohách mít nemůžeme.

Tento příspěvek byl přečten 1019 krát

Doporučené příspěvky

  • Dámské hodinkyDámské hodinky Čas ovládá každého a svět bez jeho vyobrazení nemůže fungovat. Právě proto jsou pro nás […]
  • Bojíte se piercingu?Bojíte se piercingu? Chcete si nechat udělat piercing, ale nevíte, co od samotné aplikace očekávat či jak se […]
  • Pánské hodinkyPánské hodinky Mezi nezbytnou součást mužské image patří hodinky. Mnozí z nás je berou pouze jako […]
  • Piercing: Ozdoba či ohavnostPiercing: Ozdoba či ohavnost Někteří ho odsuzují, jiným se líbí. Jak jste na tom se svým názorem Vy? Pojďme si spolu […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *