Představte Vaši lásku rodině

 

rodiceJeden z okamžiků, na který budete vzpomínat celý život je, když Vás partnerka představí rodičům. Obzvlášť pokud se jedná o vztah, ve kterém jste ještě závislí na rodičích. Pojďme se společně podívat, jak by to mělo správně vypadat, a vyhněme se nechtěným trapasům.

Den, kdy se chystáte Vašeho partnera představit, pečlivě naplánujte, ať nedojde ke zbytečným nedorozuměním. Nedoporučuji nic urychlit a jít do toho bez promyšlení, mohli byste hned při prvním setkání způsobit nechtěné překvapení. Když už máte naplánované datum, pojďme se podívat na další potřebné „detaily“.

Velmi dobrý dojem uděláte, pokud Vaší eventuelní tchýni dáte malý dárek. Tím nejvhodnějším je květina, která nabudí dobrou atmosféru a ukáže, že myslíte na vše. Navíc hezkou kytkou určitě nic nezkazíte. Jen pamatujte, že pokud budete mít květ i pro Vaši přítelkyni, tak by měl romantičtější a vášnivější než pro její matku.

Dobré vystupování a vše kolem toho snad nemusím připomínat. Nic ale nepřehánějte. Pokud to nebude nutné a první setkání nebude na (případně těsně po) nějaké formální akci (po pracovní schůzce, ale třeba i na plesu), nemusíte na sobě mít společenský oděv. Nepůsobil by dobře a s největší pravděpodobností byste neudělali nejlepší dojem. Oblečte se slušně, ale „obyčejně“. Pomůže to uvolnit atmosféru.

Vždycky se chovejte přirozeně a hlavně si na nic nehrajte. Nemachrujte a nedělejte ze sebe více, než jste. Byla by to jen otázka času, než by pravda vyšla najevo. Buďte upřímní a takoví jací jste.

Tento příspěvek byl přečten 887 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *