Odloučení partnerů

 

odlouceniV každém vztahu na nás čeká spoustu nástrah a je jen na nás, jak se s nimi vypořádáme. Mnoho zamilovaných partnerů ukončí svoje soužití právě kvůli neshodám, které nastanou ve chvíli, kdy jsou od sebe odloučeni. Přesněji řečeno, že jeden partner na čas odjede (může se jednat jen o pár dní nebo i týdny). Důvod může být jednoduchý, např.: pracovní cesta.

Pokud se už do této situace dostanete, zachovejte klid i pokud jste žárlivější povahy. Svému miláčkovi pomozte a pořádně se s ním rozlučte. Pokud Vám partner opravdu bude chybět, je to jedině dobře, protože to je jeden z důkazů pravé lásky. A jsem si jist, že on na Vás bude také stále myslet.

Pište si a volejte, jak je Vám libo. Ale zbytečně to nepřehánějte. Zkuste si od sebe odpočinout a udělejte si čas pro sebe. Díky tomu, že nejste spolu, si konečně bez výčitek můžete najít čas jen pro sebe. Nebude Vám líto stráveného času bez něj, který on považuje za zbytečný. Ve dnech „volna“ si užijte náležitého rozmazlování Vašeho těla, které si to určitě zaslouží.

Jestliže jste svému tělu dala vše, co jste chtěla a máte obejité manikúry, kadeřnice a kosmetické salóny zkuste si udělat hezké odpoledne nebo večer. Nebojte, nebudu Vám vnucovat žádnou nevěru! Využijte prázdného domu a pozvěte třeba své kamarádky. Udělejte si dámskou jízdu u Vás doma. Kdybyste měla partnera ve vašem bytu, určitě by nebyl nadšený, ale teď si to můžete bez výčitek dovolit a pokud Vám opravdu hodně chybí, aspoň nebudete sama a přijdete na jiné myšlenky.

Hlavně svému partnerovi věřte a nezahlcujte ho zoufalými telefonáty a smskami. Samozřejmě mu dejte vědět, že Vám chybí. To ho určitě potěší, ale vyvarujte se žárlivým scénám, které jsou jen ve Vaší představivosti. Pamatujte, že krátkodobé odloučení posiluje vztah a aspoň si uvědomíte, jak moc se potřebujete.

Tento příspěvek byl přečten 1379 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *