Nežijete spolu?

 

žít spoluSnad každý mladý pár se potýká s tímto problémem. Partneři většinou žijí u rodičů a stýkají se většinou pouze přes den a to ještě ne každý. Samozřejmě tato bariéra může způsobit mnoho problémů, ale věřte, že pokud jste našli toho pravého / tu pravou, tak se dají překonat.

Je to sice nelehké období, ale pokud se opravdu milujete, tak ho zvládnete. Je velmi důležité tomu věřit, protože když tomu tak nebude, tak Vaše šance nebezpečně klesají. Jestli jste si tedy našli Vaši vysněnou polovičku, tak myslete pozitivně a jenom do budoucnosti. Hlavně si neříkejte, že to nezvládnete. To Vás totiž natolik nahlodá, že jste schopni udělat opravdu velkou hloupost, které sice budete později litovat, ale již marně. Velmi špatně se totiž odvolávají některé nehezké věci, které jste vyslovili.

Pamatujte si, že vždy jde jen o čas. Za určitou dobu již na svých rodičích nebudete závislí. Zřídíte si svůj život a budete si moc trávit čas, s kým budete chtít. Ale nepředbíhejme. Zlomovým bodem se určitě stane věk 18 let. Právě v tomto roce svého života začnete být více nezávislí. Jedna cesta, která Vám k tomu pomůže, je samozřejmě auto. Řidičský průkaz Vám zajistí velkou svobodu. Dokonce je schopen trochu pobourat Vaší bariéru. Pokud totiž opravdu chcete být spolu, tak si cestu najdete. Samozřejmě můžete jezdit za svým miláčkem i jiným druhem dopravy, ale často se stává, že je Vaše drahá polovička z míst, kam se jinak než autem dostává velmi špatně.

Navíc těsně před dospělostí jste již jen kousek od maturity. Váš samostatný život je tedy velmi blízko a to i tehdy pokud se vydáte na vysokou školu (ta je často jen 3 dny v týdnu).

Ovšem i pokud jste mladší tak nezoufejte, šanci máte i Vy, ale musíte se více spolehnout na sociální sítě, nebo na rodiče, kteří po určité době Váš vztah přijmou a určitě Vás za Vaši láskou rádi odvezou.

Tento příspěvek byl přečten 377 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *