Náladovost v partnerství

 

náladaV partnerství na Vás čeká mnoho nástrah. K jejich úspěšnému zvládnutí budete potřebovat skvělého partnera/ku. Ovšem to nestačí, je to sice nezbytný „prvek“, ale není to vše. Bez nedostatku soucítění, vytrvalosti a něhy se daleko nedostanete.

Jednou z častých příčin hádek a dokonce i rozchodů je psychický stav. Nálada jednoho partnera dělá divy a dokáže ovlivnit naprosto vše. Na celé věci je nejhorší to, že účinná obrana proti tomuto jevu neexistuje. Pokud tedy chcete být odolní a předejít zbytečným nedorozuměním, tak se obrňte trpělivostí. Právě tu budete potřebovat ze všeho nejvíce.

Každý z nás občas nemá svůj den. Těžký den v práci, odpolední aktivity, vaření, mytí nádobí a do toho se Vám ještě něco dostane. Takové odpoledne většinou nekončí dobře. Obzvlášť, pokud je vaše polovička odpočatá, měla super den a těší se, jak s Vámi stráví odpoledne. Již při této situaci může lehce dojít k hádce. Unavený člověk nemá na nic náladu. Když ještě ví, že ho čeká další práce, tak je nepříjemný, protivný. Určitě to sami znáte, ale co s tím?

Odpověď na tuto otázku není vůbec složitá. Vašemu partnerovi vše řekněte a poproste ho, aby to akceptoval. Možná Vám to přijde jako zbytečnost, ale nemusí mu dojít, nebo nemusí vědět, jak náročný jste měli den. Díky této jednoduché komunikaci předejdete nepříjemným hádkám. Ovšem to není vše. Pokud máte extra pozorného přítele/kyni, tak se můžete těšit i na něco víc. Třeba Vám udělá příjemnou masáž a bude se o Vás starat jako v bavlnce.

Největší chybu, kterou můžete udělat je nic neříkat a nechávat si starosti pro sebe. Proto se tomu vyhněte a svému miláčkovi se svěřujte. Vždy si řekněte: už nejsem jen já, ale my.

Tento příspěvek byl přečten 597 krát

Doporučené příspěvky

  • Jak získat vysněného kluka?Jak získat vysněného kluka? Potkáváte ho každý den a při setkání s ním se vám rozbuší srdce natolik, že se musíte […]
  • CelulitidaCelulitida Také už Vás vytáčí, ale ne a ne se jí zbavit?? Poradíme Vám pár tipů, jak s ní zatočit a […]
  • CelulitidaCelulitida Také už Vás vytáčí, ale ne a ne se jí zbavit?? Poradíme Vám pár tipů, jak s ní zatočit a […]
  • Postará se o Vás?Postará se o Vás? V partnerském vztahu nastanou chvíle, kdy toho druhého bude potřebovat ještě trochu […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *