Myslí muži jen na sex?

 

myslenkaVětšina žen si o mužích myslí, že neustále myslí jen na sex. Je to mýtus nebo pravda? Opravdu jsou muži tak zvrhlí a nemohou bez toho žít? Nebo je jen dáváme do jedné skupiny? Pojďme se na toto téma podívat bez předsudků.

Spousta žen se bojí, že narazí na toho nepravého, který je jen využije. Tyto případy jsou ve společnosti velmi rozšířené a populární. Právě proto se o nich tolik mluví. Možností jak si vybrat toho pravého a nenechat se nalákat je mnoho a je jen na Vás, pokud si dáte pozor. Na divokých diskotékách budete mít malou pravděpodobnost, že narazíte na Vašeho vysněného partnera, a proto se odhodlejte k jiným metodám.

Někteří muži opravdu chtějí jen sex a v ženách vidí jen další výzvu a zářez. Bohužel jich je dost. Ale co ženy? Jsou jiné? I ony jsou někdy pěkné mršky a mužů jen využívají. O nich se ovšem tolik nemluví. Čím to je? Je jich menšina? Tím to nebude, ovšem společnosti tolik nevadí. A i taková žena je mezi muži poměrně uznávaná.

Muži na sex myslí stejně jako ženy, ale navíc o něm hodně mluví. Nejčastěji někde v hospůdce s kamarády, ale dá se to považovat za myšlenku na sex? No, posuďte sami. Samozřejmě nebudu z mužů dělat „svatoušky“, kteří jsou jen romantici a nemají nekalé úmysly, ale věřte, že i takoví jsou.

Nemyslete si, že muži mají v hlavě jen sex. Každý je jiný, jedinečný a liší se i jeho touha a četnost myšlenek na pohlavní styk. Ostatně stejné to je i u žen. Nebojte, i muži myslí na hezké romantické večery, ovšem jejich myšlenky často pokračují i na dění po romantice.

Každého muže hned neodsuzujte, dokud ho nepoznáte. Jen tak si můžete být naprosto jistá. Věřte, že tyto myšlenky vycítíte. Muž na sex v některých případech myslí více, ale to neznamená, že je ho musí ovlivnit, také to může zůstat pouze v jeho hlavě.

Tento příspěvek byl přečten 982 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *