Mužský názor na panenství

 

panenstvíMnoho žen se svému partnerovi bojí říci, že jsou ještě panny. Ovšem mají k tomu důvod? A jak vůbec tuto skutečnost berou muži? Jsou rádi, že budou první, nebo by raději dívku zkušenou?

Názory se samozřejmě různí. Ale v naší republice je mužům vcelku jedno, zda je jich přítelkyně panna, či nikoliv. Aspoň k tomuto výsledku se dopracoval průzkum, jenž pobíhal v naší zemi.

První sex samozřejmě nebude dobrý. Ovšem nemůže za to jen první zkušenost. Je běžné, že první sex i mezi zkušenými jedinci nemusí být skvělý, v některých případech dokonce končí propadákem.

Každá žena má jen jedno panenství, a proto by si měla být jista, komu ho dá. Jedná se totiž o něco, co má ohromnou cenu.

Ne všichni muži si to ovšem uvědomují. I přesto by se to ženy svým partnerům neměly bát říci. Jsem si jist, že většina partnerů bude opravdu ráda. S největší pravděpodobností něco podobného ani nečekali.

Mužská ješitnost by měla zafungovat skvěle. Slova „byl jsem první“ pro nás mají obrovskou cenu.

To, že nemáte žádnou sexuální zkušenost, nám vůbec nevadí, spíše naopak. Muž si aspoň může „vychovat“ svoji partnerku. Naučit ji co má rád…  Ženy, které již panny nejsou, mají určité návyky a často se mylně domnívají, že co bylo příjemné jednomu, musí i druhému. Ovšem tak to není.

Nebojte se tedy říci, že jste panny. Tento fakt rozhodně nenechávejte na poslední chvíli a hrdě se s ním brzo pochlubte. Ano, hrdě, máte být totiž na co pyšná.

Každý muž by měl být touto zprávou potěšen a věřte, že pokud není, tak se nejedná o toho pravého.

O tom, jak je panenství cenné hovoří i plastická chirurgie. Operací, kdy se panenská blána znovu přišívá, přibývá. Jedná se o velmi originální dárek pro partnera. Panenství je prostě in. Kdyby nebylo, tak ženy za plastickou operaci (znovuobnovení panenské blány) neplatí tisíce.

Zájem o panenství je i ze strany mužů. Jednou za čas nějaká dívka tento klenout prodává. V roce 2008 to byla například Američanka Natalie Dylan. V aukci za svoje panenství získala v přepočtu asi 80 milionů korun. O něco podobného se pokusily i české dívky, zájem byl ovšem velmi malý a konečná cena se dostala jen na pár tisíc.

Tento příspěvek byl přečten 1497 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *