Mužské erotogenní zóny

 

muzke-zonyŽenské erotogenní zóny jsou velice dobře známy, ale co ty mužské? Jsou podobné či dokonce stejné jako ženské erotogenní zóny nebo kde je vlastně hledat? Stejně tak jako ženské erotogenní zóny můžeme rozdělit do několika skupin, tak to lze provést i s těmi mužskými.

Říkejme jim terciální, sekundární a primární mužské erotogenní zóny. První zmíněné erotogenní zóny jsou místa, jejichž stimulace vašeho partnera „pouze“ rozehřejí. Sekundární jsou ty, které běžně orgasmus nepřináší, ale při správné stimulaci k němu velmi dopomáhají. A nakonec primární erotogenní zóny slouží výhradně k lidské reprodukci.

Terciální erotogenní zóny

Potěšení, které přináší líbání a doteky na krk, uši a ústa je hlavně spojováno s tzv. předehrou. Dále vaše doteky můžou pokračovat směrem k hrudi a bradavkám. U tohoto místa však dejte pozor na reakci vašeho partnera. Ne každému se to totiž líbí a ne každému je to příjemné. Další místo, kde jsou muži velice citliví a vaše doteky na těchto místech se jim velmi líbí, je zadeček. Mají rádi jak jemné škrábání, tak lechtání či i trošku tvrdší poplácání.

Sekundární erotogenní zóny

Ptáte se, co patří mezi sekundární erotogenní zóny? Možná to mnohé z vás překvapí, ale je to konečník. Právě v konečníku se totiž nachází hned po penisu nejvíce nervových zakončení a při jeho správné stimulaci může váš partner dosáhnout nečekané rozkoše.

Primární erotogenní zóna

Primární mužskou erotogenní zónou, což nikoho z vás určitě ani nepřekvapí, jsou mužovy pohlavní orgány, tedy penis, varlata a jejich okolí. Důležité je vědět, že nejcitlivější částí penisu je žalud, protože se zde nachází nejvíce nervových zakončení. Na to ale pozor! Neznamená to, že se mu vaše doteky nutně musí líbit, v některých případech mu mohou způsobovat dokonce i bolest. Proto musíte nalézt tu správnou hranici mezi příjemným a nepříjemným.

Tento příspěvek byl přečten 550 krát

Doporučené příspěvky

  • Pánské hodinkyPánské hodinky Mezi nezbytnou součást mužské image patří hodinky. Mnozí z nás je berou pouze jako […]
  • Rizika nezávazného sexuRizika nezávazného sexu Říkáte si, že nezávazný sex je sexem, při kterém nic nehrozí, nemáte co ztratit, a je […]
  • Co muži chtějí při sexu?Co muži chtějí při sexu? Chcete vědět, co muži chtějí při sexu? Co se jim líbí a co naopak naprosto nesnáší? […]
  • Polykat či nepolykatPolykat či nepolykat „Rozhodně ano!“ křičí většina mužů. Jenže ženám se do toho jen málokdy chce. Orální sex […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *