Mnohonásobný orgasmus – jak na něj?

 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Většina mužů, ale i žen považuje orgasmus za to nejhezčí, co v sexu mohou zažít. Takový okamžik je slastnou chvílí, která netrvá dlouho. Avšak, co kdyby se několikrát opakovala?

Mnohonásobného orgasmu mohou dosáhnout jen ženy. Muži tento pocit nikdy nezažijí, mohou se mu ovšem velmi přiblížit a to tím, že se budou pohybovat ve stavu, který má do vyvrcholení opravdu jen kousíček. Jedná se o poslední chvíli, kdy je muž schopen orgasmus zadržet.

Ženy jsou na tom mnohem lépe. Nemusejí mít jeden orgasmus, ale dva, tři, případně i čtyři a více. Podle odborné literatury není mnohočetné vyvrcholení nijak zvlášť definováno. Jedná se jen o více než jeden orgasmus, který přichází velmi brzy po tom předešlém.

Všechny ženy mají fyzickou předlohu k tomu, aby si této slasti užívaly. Ovšem jen mizivé procento dokáže mnohonásobného vyvrcholení dosáhnout. Je tedy jasné, že problém nebude nikde jinde, než v psychice.

Při milování je důležité, abyste se soustředili jen sami na sebe. Buďte sobečtí. Zapomeňte na nepříjemnosti v práci, zlobivé děti, připálenou večeři… Váš mozek musí být naprosto vypnut. Myslete jen na sex.

Právě v hlavě je velký problém. Mnoho žen má kvůli ní problém dosáhnout i jednoho orgasmu. Bohužel obecné řešení, jak se z tohoto stavu dostat a sexu si užívat, není.

Pokud chcete váš sexuální život zlepšit, tak se rozhodněte pro Kegelovy cviky. Jedná se o cílené posilování pánevního dna. Praktikovat ho můžete kdykoliv (v práci u počítače, na zastávce, vleže u televize…). Není zaručeno, že vám Kegelovy cviky pomohou, avšak rozhodně vám neublíží.

Velkým zlomem může být i těhotenství a porod. V době těhotenství mají ženy mnohem větší chuť na sex a jejich prožitek je mnohem silnější. Muži by se tedy bříška neměli bát, sex v těhotenství je zdravý.

Některé ženy zažily svůj první mnohonásobný orgasmus právě po porodu. Není vysvětleno proč, ale je zjištěno, že ženy nejlépe dosahují vyvrcholení (i mnohonásobných orgasmů) ve 30 – 44 letech. Ovšem jde to téměř v každém věku.

Tento příspěvek byl přečten 1957 krát

Doporučené příspěvky

  • Dámské županyDámské župany Když vylezete z horké vody ve vaně, chcete se zabalit do heboučkého županu? Tak právě […]
  • Děti a sex?Děti a sex? Kdy začít mluvit s dětmi o sexu a jakým způsobem? Každý ví, že by tento rozhovor měl […]
  • Velkolepá svatba – nejkrásnější den vašeho života?Velkolepá svatba – nejkrásnější den vašeho života? Svatbu si každá dívka představuje a vymýšlí již od svého dětství. Krásné bílé šaty […]
  • Zimní bundyZimní bundy Zanedlouho nastane zima a my budeme musit lehké kabátky a vesty vyměnit za pořádně teplé […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *