Letní flirt – letní sex

 

plazPísečná pláž, teplé a slunečné počasí, temperamentní cizinci, večerní zábavy a tancování – to k létu a letní dovolené prostě patří. To všechno může vést k okořenění dlouhodobého vztahu, ale také k nezávaznému flirtu. Určitě to znáte, jedete s kámoškou na dovolenou, a v tom lepším případě jste nezadaná, v tom horším případě partnera necháte doma a vyrazíte bez něj.

Všechny starosti všedních dnů hodíte za hlavu, zapomenete na problémy, které máte a kterými procházíte a chcete si to prostě jen a jen užít. Je však těžké odolat pokušení spojené s letní dovolenou a taky že jo, málokdo tomu odolá. Ne jednou Vám zamrazí v zádech, když okolo Vás projde tajemný cizinec, zastaví se Vám až srdce a Vy si budete myslet, že jste v ráji. Kdo by nepodlehl? Když se k tomu všemu přidá kapka alkoholu a sexy tanečky na místní diskotéce, je s Vámi amen. Vy ale víte, že máte doma stálého partnera a že je to jen zpestření Vašeho každodenního stereotypu, které zůstane za hranicemi téhle země. Ví to ale také on?

Letní lásky se dělí na několik typů. Jde jen o to, jak kdo letní lásku bere vážně. Letní flirt je tou nejnezávažnější formou. Oba dva chcete jen ozvláštnit rutinu všedních dnů, ale má to jednu důležitou podmínku. Musíte oba dva vědět, že jde jen o krátkodobý flirt a že nechcete nic víc. Pokud to všechno unesete, může se letní flirt stát osvěžením dlouhodobých vztahů, na které Váš partner nikdy nepřijde.

I tady platí pravidlo – co oči nevidí, to srdce nebolí. Může však nastat i jeden z jiných dvou možných scénářů – zamilovanost jednoho či dokonce obou z Vás. Jestliže se zamiluje pouze jeden z Vás, je sice možné překonat vzdálenost mezi Vámi, překopat všechny Vaše dosavadní závazky a odjet za svou letní a teď už i životní láskou, ale pokud to ovšem není vzájemné, odborníci takové chování nedoporučují. Jiné tomu je při zamilovanosti obou flirtujících. Tenhle typ letní lásky je bohužel tak akorát zničující pro partnera, který na Vás doma čeká. Tomu však, ať už udělá cokoliv, se asi bohužel nepodaří Vás získat zpět a celý vztah je v nenávratnu. Pak už si příště asi dobře rozmyslí, zda partnerku pustí samotnou na dovolenou.

S letním flirtem je ale třeba brát na vědomí, že je ohroženo i Vaše zdraví, v tomto případě z pohlavních chorob. Nezapomeňte, že antikoncepce Vás chrání jen proti otěhotnění a abyste zabránila nakažení se pohlavními nemocemi, je zapotřebí použít kondom. Hlavně v přímořských letoviscích, kam každoročně jezdí milión turistů, mají místní za sebou určitě mnoho takových letních flirtů podobných těm Vašim, proto buďte opatrná a myslete na své zdraví.

Jestliže ale jedete na dovolenou se svým partnerem a tudíž jste vynechána z letního flirtování (teda aspoň v jeho přítomnosti byste měla), můžete si užít čas plný vzrušení a nevídaných zážitků. Právě dovolená a to hlavně u moře nabízí mnoho sexuálních zážitků, které doma nezažijete. Netradičními místy a polohami snadno vyženete nudu z postele a proměníte své skryté fantazie ve skutečnost.

Je ale i pár triků, jak letní sex ještě více okořenit. Jak je dobře známo, afrodiziakální účinky má středomořská kuchyně a dary moře. Proto si dopřejte nějakou z těchto lahůdek a zapomeňte na pravou českou svíčkovou. Také červená barva dělá divy. Stejně tak jako býk se může doslova zbláznit, když vidí červenou barvu, podobně tomu je i u Vašeho partnera. Taková lehká přiléhavá košilka v červené barvě ho zaručeně rozpálí. Nezapomeňte ani na společnou koupel, plno pěny, masážní olejíček a na závěr třeba i nějaké ty erotické pomůcky. Fantazii se meze nekladou!

Tento příspěvek byl přečten 1342 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *