Kde všude lze mít sex??

 

Nerušit - sexSex patří k jedné z nejkrásnějších aktivit, kterou člověk zná. Nikdo jiný v říši savců neprožívá a neoddává se rozmnožovacímu pudu jak člověk. Lidé již tento rozmnožovací pud překonali a většinou samotný sex provozují proto, aby ukojili své touhy, prožili něco nového, poznali něco nepoznaného a především se plně oddali partnerovi. Existuje mnoho rozdílných míst, kde se lze oddávat sexu.

Mezi nejklasičtější místa patří sex v posteli, kde většinou se odehrává i velká část milostný radovánek, ať už se jedná o postel vlastní, partnerovu, rodičů, postel v hotelu, či jakoukoliv jinou postel. Další místa, na kterých je ve velké míře provozován sex, jsou auto, a to ve většině případů někde zaparkované, ale v menším množství i za jízdy. Sice sex za jízdy je hazardem se životy jezdců v autě, ale i dalších, co se vyskytnou v blízkosti, tak se mnoho párů těmto automobilovým radovánkám oddává.

Pohlavní styk lze mít také v přírodě (v lesíku, na louce, u vody, na pláži, pod noční oblohou, ve stanu), těchto míst využívají spíše mladší lidé, kteří nemají k dispozici svoje vlastní prostory a doma mají rodiče, tudíž si nemůžou vzít partnera do své vlastní postele.

Ovšem existují i další zajímavá místa, kde lze mít sex. Uvažovali jste někdy o tom, že milostný akt lze provést třeba během návštěvy záchodů v kině, divadle, nebo na koncertě? Nebo v dobách, když jsme školou povinní, tak jistě někteří z nás prožili sex ve školních učebnách, či kabinetech. Mezi spolužáky na školách občas dochází k sexu na záchodech ve školní budově.

Mezi další místa, kde lze provozovat sex patří třeba muzeum, restaurace, či veřejné úřady. Někdy jsou k pohlavnímu styku také využívány veřejné záchodky na ulicích, či v rekreačních oblastech. Mnohdy se i ti nejodvážnější oddávají sexu na veřejných místech, přede všema. Samozřejmě že existují mnohé další místa, kde lze prožít akt splynutí, ale to již je na fantazii každého z nás.

Ptáte se, proč se lidé oddávají milostným hrátkám na tolika různých místech? Především proto, že když to na nás přijde, tak chceme dosáhnout jediného. Uspokojit samy sebe a svého partnera. A právě mnohdy takovéto různá místa ještě zvětšují naše vzrušení a působí jako afrodiziakum.

Tento příspěvek byl přečten 1078 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *