Jak sbalit dívku na diskotéce? II/II

 
Diskoteka

Diskoteka

Již jsme upoutali pozornost vytoužené dívky. Vyměnili si pár pohledů a letmých doteků. Zároveň naše snaha byla odměněna i letmým úsměvem na tváři naší vyvolené. Nyní přichází ale ta nejtěžší část balení. Musíme prvotní úsměv proměnit v něco víc, v nejlepším případě až k tomu, že budete moci dotyčnou doprovodit k ní domů, anebo půjde společně s vámi.

Krok za krokem

Stojíte naproti sobě, pohledy, úsměvy, letmé doteky navzájem vyměněny a teď přichází nejdůležitější etapa. Letmé doteky vyměnit za tanec ruku v ruce. Ovšem, jak pár doteků, které jste si vyměnili během tanečního zápalu proměnit ve společný tanec, když zrovna nehraje ploužák?

 

Není nic jednoduššího, jak letmé doteky postupně zintenzivňovat a proměnit je až ve finální tancování ruku v ruce, či s rukama na tělu dotyčné. Rozhodně byste si ale měli pamatovat to, že když se s někým seznamujete na diskotéce, tak byste si měli s dotyčnou nejdříve zatancovat, trošku se seznámit a až následně ji dovést k samotnému baru na panáka. Jenom málo která slečna s Vámi půjde na panáka minutu potom, co se poznáte.

 

Kdy slečnu pozvat na panáka?

Ideální doba před pozváním na panáka jsou dvě, tři písničky, které protančíte bok po boku. Následně můžete dotyčnou pozvat na panáka a zavést rozhovor na témata, pomocí kterých se o dotyčné dozvíte více. Jako první byste měli vždy zjistit jméno dotyčné a představit se, poté se můžete ptát zda studuje, pracuje, koníčky. Důležité je vést rozhovor, který bude bavit obě strany a oba se budou cítit příjemně.

 

Během rozhovoru u baru si můžete dát klidně dalšího panáka. Ideální je u baru být po dobu dvou až tří panáků a poté si jít opět zatancovat. Pokud s Vámi půjde slečna znovu na parket, tak můžete být i odvážnější. Během tance můžete pokročit k líbáni a osahávání. Nezapomeňte postupovat pomalu, nikam se nehrnout a zbytečně nespěchat. Vždyť celá noc je před Vámi, tak proč si ji neužít se vším všudy.

Tento příspěvek byl přečten 975 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *