Jak najít pravého kamaráda

 

Colorful friends themed photo binder with other themed binders in the background

Máte pravého kamaráda? Pokud ano, tak patříte mezi menšinu, která má něco, co spousta lidí hledá celý život, a právě proto byste si toho měli vážit. Najít toho pravého není vůbec jednoduché a pro zadané lidi to je ještě těžší.

Snažte se najít někoho, kdo bude mít stejné záliby jako Vy a bude přibližně stejného stáří. Nejlepším řešením je, dělat byť jen rekreačně nějaký sport, který Vás baví. Zasportujete, uděláte něco pro tělo a po výkonu můžete s přáteli vše probrat. Tento způsob patří mezi nejjednodušší.

Dalším řešením je čím dál populárnější seznamování na internetu. Většinou ho zvolíte, protože máte málo času a počítač je pro Vás vším. Na netu můžete narazit na dobré kamarády, s kterými proberete vše, co potřebujete, ale ovšem po reálném setkání můžete být velmi zklamáni. Tento druh hledání je velmi rizikový a v hodně případech nekončí po schůzkách dobře.

Naopak mezi úspěšné volby patří spřátelení v oboru (v práci, ve škole…). Spojuje Vás Váš čas a stejná problematika věcí, které řešíte. Tento okruh lidí je většinou velmi spolehlivý a často se z nich stávají dobří přátelé. Mohu jedině doporučit. Je to nejlepší volba, jakou si můžete vybrat.

Možné komplikace. Pokud jste ve vztahu, dávejte si na výběr svých přátel a na čas strávený s nimi pozor. Všechno byste měli prodiskutovat se svým miláčkem. Vyslechněte si jeho názory a snažte se dělat kompromisy. Je jasné, že pokud se stýkáte s někým, kdo je opačného pohlaví, tak to může začít ve vztahu skřípat, i když opravdu o nic nejde.

Připomínat pravé přátelství asi nemá cenu. To se dočtete všude, ale pojďme se na pár vlastností, jaké by měli praví přátelé mít podívat. Určitě by Vám takto blízká osoba neměla lhát, pomlouvat Vás a jinak Vám škodit. A měla by Vás: podržet v těžkých situacích a v rámci možností pomáhat. Najít si opravdové přátele není lehké, proto Vám přeju hodně štěstí a věřím, že určitě někoho najdete.

 

Tento příspěvek byl přečten 910 krát

Doporučené příspěvky

  • Orgasmus ve spánkuOrgasmus ve spánku Pokud jste něco podobného prožili, rozhodně se nemáte za co stydět. Je dobré vědět, že […]
  • Péče o rucePéče o ruce Krásné a upravené ruce to by měla být vizitka každé ženy. Jsou i povolání, která […]
  • Dámské kozačkyDámské kozačky Přichází podzim a s ním i sychravé a škaredé počasí. Naše tak oblíbené sandálky a žabky […]
  • Na co si dát pozor při sjednávání úvěru?Na co si dát pozor při sjednávání úvěru? V současnosti existuje na finančním trhu několik desítek, ne-li stovek bankovních a […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *